Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default “Jam viktimë” thotë vëllai i 20-vjecarit amerikan vrasës

prej Sun 23 Dec 2012 - 21:34
“Jam viktimë” thotë vëllai i 20-vjecarit amerikan vrasës 7C0CEF5AAA6A4D993419BD08EF081049“Do më mungosh vëllai im,do të dua përgjithmonë”shkroi vëllai i 20-vjecarit vrasës Adam Lanza,që vrau 26 njerëz midis të cilëve 20 fëmijë të vegjël në Connecticut në SHBA duke vënë në Facebook një nga fotografitë nga fëmijëria e vëllait të tij.

Më parë,Ryan Lanza vuri dhe një fotografi të nënës së tij Nancy,viktima e parë e Adamit ku shkruan: “Më mungon shumë mama,të dua shumë.Do jesh gjithmonë në zemrën time”

Sipas Daily Mail ,24 vjecari Rayan Lanza tha se viktima është ai vetë.
“Unë jam viktimë.Humba nënën time dhe vëllain tim.Kam humbur gjithcka”.
Ai shtoi se ende vajton vdekjen e vëllait të tij ,pavarësisht nga dhimbja dhe tmerri që shkaktoi ai./alb-observer.com/


“Jam viktimë” thotë vëllai i 20-vjecarit amerikan vrasës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi