Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Përdhunimi i 23-vjeçares nga 7 burra, shkaktoi revolucion në popull… Gjendje e jashtëzakonshme!

prej Mon 24 Dec 2012 - 0:03
Përdhunimi i 23-vjeçares nga 7 burra, shkaktoi revolucion në popull… Gjendje e jashtëzakonshme! New-300x194Nuk kanë të ndalur trazirat në New Delphi të Indisë, nga revolta e popullit të cilët u derdhën në protesta rrugëve në krah të 23-vjeçares të përdhunuar barbarisht nga 7 burra para pak ditësh në autobus!
Edhe ditën e sotme bënë të ditur alb-observer.com, megjithëse policia kishte shpallur gjendjen e jashtëzakonshme dhe ndalonte grumbullimin e më shumë se 5 vetave, populli nuk u ndal por u derdh rruge për të protestuar ndaj dhunës dhe krimit që ka marrë përmasa shqetësuese dhe të mëdha në vend.


Ndërkohë protestat degjeneruan në dhunë, ku policia përdori shkopinjtë gomës, makina uji me presion dhe gaz lotsjellës, për të ndalur protestuesit të cilët kishin si qëllim të qaseshin në presidencë. Ndërkohë gjatë ditë së djeshme u shënuan episode të dhunshme ku sap mediave më shumë se 20 vetë u plagos rëndë.
Mjekët deklaruan se 23-vjeçarja, e cila ra viktimë dhe u përdhunua nga 7 burrave në autobus, vijon të jetë në gjendje të rënd për jetën dhe mjekët nënvizuan se ka filluar t’i përgjigjet terapisë.
Sulmi ndaj saj u krye javën e shkuar.
Sipas statistikave të fundit të bëra publike, rezulton se në New Delphi shënohen krimet më shumta erotike, ndër qytet më të mëdha në Indi, madje raporti zyrtar i policisë së shtetit bënë fjalë për një denoncim përdhunimi në çdo 18 orë./alb-observer.com/


Përdhunimi i 23-vjeçares nga 7 burra, shkaktoi revolucion në popull… Gjendje e jashtëzakonshme! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Përdhunimi i 23-vjeçares nga 7 burra, shkaktoi revolucion në popull… Gjendje e jashtëzakonshme!

prej Mon 24 Dec 2012 - 0:06
te krisurit,perdhunojne,pse nuk erdhi fundi i botes?
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi