Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Thu 27 Dec 2012 - 20:50
Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Tualet-300x199Edhe pak ditë na kanë ngelur nga ndërrimi i viteve dhe pjesa më e madhe e femrave janë në dilemë se çfarë do të veshin dhe si mund të grimohen.
Stilistës janë ata që na vijnë në ndihmë duke na dhënë këshilla shumë të vlefshme.

E kuqja është ngjyra e festave, është shumë në modë përsa i përket look-ut. Mundohuni që natën e Vitit të Ri të përdorni sa më shumë këtë ngjyrë, pasi një fustan i kuq mund të jetë një must për festa.
Por mbetet i preferuar edhe stili barok dhe i pasur. Dekorimet ngjyrë ari do të jenë protagonistë të mëdhenj për festat, do të pasurojnë veshjet me punime të rralla, por edhe aksesorët si varëse apo vath shumë të mëdhenj.
Përsa i përket tualetit këto ditë ia vlen të grimohemi rëndë, madje të përdorim dhe ngjyrat e ndezura, pasi çdo ngjyrë është në modë.
Më e rëndësishmja është të ndiheni mirë dhe bukur me veten tuaj./alb-observer.com/
Alb-observer.com po ju ofron disa foto për ti patur si ide..
Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Make-upSi te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 349Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 1129Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 1kuqeSi te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 1005910Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Donna-karranm4651Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? G


Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Thu 27 Dec 2012 - 23:32
sa me te zhveshura aq me mire,nate festive,de
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Sun 30 Dec 2012 - 1:29
Kjo do te jete veshja ime mbremjen e Vitit te Ri

Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 2rykneo


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Bar_glitter_crown_bar
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Sun 30 Dec 2012 - 1:32
Do te thuash qe je vet?ngrije pak me lart Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 2585209286...doja te thoja foton te te shohim me mire Very Happy


Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Sun 30 Dec 2012 - 1:38
i panjohur shkruajti:Do te thuash qe je vet?ngrije pak me lart Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 2585209286...doja te thoja foton te te shohim me mire Very Happy

Pse i dashtun a s'te mbush sy aq sa shikon?-Do te shikosh me teper, kujdes se kurioziteti thone ka mbyt macokun, mjaftohu me aq sa te jepet, pas vitit t'ri do bejme progress Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 3791037746Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 3791037746


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Bar_glitter_crown_bar
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Sun 30 Dec 2012 - 1:46
Lulebora shkruajti:
i panjohur shkruajti:Do te thuash qe je vet?ngrije pak me lart Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 2585209286...doja te thoja foton te te shohim me mire Very Happy

Pse i dashtun a s'te mbush sy aq sa shikon?-Do te shikosh me teper, kujdes se kurioziteti thone ka mbyt macokun, mjaftohu me aq sa te jepet, pas vitit t'ri do bejme progress Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 3791037746Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 3791037746
nuk thash se sma mbush syne...po macoku mytet edhe pa pas kuriozitet mjaft qe ta shohi njeher Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 2585209286...progresi fillon me fundvitin e mas saj ndodh realizimi Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 2585209286
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

prej Sun 30 Dec 2012 - 1:55
Ashtu te shpresojme qe viti i ri te na vije me realizim deshirash dhe plot miresi e harmoni Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? 432899


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ? Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Si te vishemi në natën e Vitit të Ri ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi