Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jasteku i ëndërrave tuaja…

prej Fri 4 Jan 2013 - 14:06
Jasteku i ëndërrave tuaja… 14-300x200Një dizajner madrilenë ka krijuar një jastëk shumë të rehatshëm. “Ostrich Pillow” është jasteku më i ri që është hedhur në treg dhe është pëlqyer shumë nga kansumatorët.
Ai mund të merret kudo me vete, si përshëmbull gjatë një udhëtimi apo ndofta dhe kur punoni me orë të gjata në zyrë. Nëse doni të pushoni pak, zgjidhja më e mirë është jasteku i ëndërrave tuaja “Ostrich Pillow”./alb-observer.com/
Jasteku i ëndërrave tuaja… 21Jasteku i ëndërrave tuaja… 31
Jasteku i ëndërrave tuaja… 41Jasteku i ëndërrave tuaja… 51


Jasteku i ëndërrave tuaja… Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Jasteku i ëndërrave tuaja…

prej Fri 4 Jan 2013 - 14:08
hehe,me mjafton jasteku im,po enderrat nuk po me lene te bej gjumin rehat
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Jasteku i ëndërrave tuaja…

prej Tue 8 Jan 2013 - 10:33
nuk keka keq per ne zyre......


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Jasteku i ëndërrave tuaja… N
Sponsored content

default Re: Jasteku i ëndërrave tuaja…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi