Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E papërmbajtur ambasadorja! Qëllon policen me shuplakë në fytyrë!

prej Sun 6 Jan 2013 - 1:24
Xhiron e internetit ka bërë video që po publikojmë më poshtë. Aty duket ambasadorja e Egjiptit, e cila qëllon me shuplakë një police qipriote, në aeroportin e Larnakas.
Ngjarja ndodhi më 29 dhjetor, kur ambasadorja e Egjiptit tentoi të shoqëronte të afërmit e saj deri në sallën e pritjes së aeroportit të Larnakas në Qipro.


Por, kur i thanë se duhej t’i nënshtrohej një kontrolli trupor, mesa duket kundërshtoi dhe filloi të reagojë. Kaq u desh që situata të përkeqësohej dhe alarmi u vu kur ajo kaloi nga një kontroll i veçantë.
Videon e mëposhtme, e cila po bën xhiron e botës, e ka filmuar kamera e sigurisë së lartë në aeroport. /alb-observer.com/


E papërmbajtur ambasadorja! Qëllon policen me shuplakë në fytyrë! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: E papërmbajtur ambasadorja! Qëllon policen me shuplakë në fytyrë!

prej Sun 6 Jan 2013 - 1:38
me te drejte,policia te fergoj trupin e administratores,nuk don perulje ajo
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi