Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:19
Message reputation : 100% (3 votes)
First topic message reminder :

FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com
me mira anetare
ca te martum
e ca beqar
me minator
e me shofer
me hidraulik
e inxhinier
ky eshte FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com
me shume profesione
rrofsh http://www.engjujtshqiptare.com
qe na jep leksione
kemi Alena
si gangstere
te na rrnoj oj sheqere
vjen Shkodrania gjith tangerllik
ndrron avatrin
10 here ne dit
na thot Valbona
jalla mi gra
sa koh kishim pa u pa
kemi Sumejen sa per emer
kemi Ariana, 2 meter femer
kemi Lulebora
labe te bukur
kemi dhe Mbresa
qe eshte si kukull
eshte dhe Legjenda
qe na jep shpulla
kemi dhe cunat si herkula
Silvana cupke greke
na e beri MAXIN per vete
kemi FALKO qe pi duhan
kemi Ariana qe e kam xhan
kemi Rrushjaa frikacake
sa per simpatike
forumi ka nje
ajo eshte Ariana
qe se di nga u be
ezmer te forumit
kemi Legjenda
desh e shpallem mister
po se di pse i vun fshesen
kemi PRINCON
kokon e forumit
kemi Abdulgafuri
te bukur si llokumit
te na rroc o FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com/
sa malet e vendit tone
kush hyn ketu
eshte zor me na lon.

P.S
Forumist ket e pershtata pak,me falni per kon e kum harru,jum bazu ne antaret qe jan ON per momentin


Edituar për herë të fundit nga Dasa në Wed 20 Feb 2013 - 19:52, edituar 1 herë gjithsej


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...

Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:26
Dasa shkruajti:sa ka deti pika uji
sa ka bregu kokrra zalli
sa ka toka fije bari
sa ka loti ofshama malli
sa ka dielli xixa zjarri
kam dashuri
po kujt t'ia fali? Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773
Hajt se po e marr une Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:30
BeSaa shkruajti:Ariana e zoja shpise
i hap deren gjithe njerezis.
Luna shendrit si hena
vajz te tille nuk bene nena..
Epikda si flori
kur vjen ne forum na sjell dashuri..
Mbresa na ka lene fare
a thua eshte martuar e po i vjen mbarre...
Valbona goce me vlere
gjithkujt i bene ndere...
Lulebora goc me vlera
por na humbet nga Pranvera.
Kjo Rrushja shpejt u adaptua
duhet te jete rrushe apo me duket mua ?
Belaa flet pak por nuk gabon
gjithsecilin e respekton..


Te me falin ato qe i kam harruar
jo per gje por nuk mu kujtuan...

Ti le gocat me nje ane
te shkruaj pak per cunat ne forumin tone..... Very Happy

Tironci cun me respekt
edhe gallat i ka me vend..
I panjohuri na mbet i panjohur
gjithmone flet ne kohen e duhur..
Falko eshte mik qe nuk gjindet lehet
kur behet me nerva te vret ..
Aldo eshte cun qe nena me se bene
behet mik me gjithkend..
Kushtrimi nuk eshte cun i keq
por gabon e pastaj dihet keq..
Dasa e Abduli dy cuna bujar
qe na kane treguar qe jane fetare..
Ariani123 vine shpesh e tani pak me rralle
mik i mire qe te bjen malle..
Legjenda administrator
per nje grad te bene hor..
Sa keq qe tani mu kujtua Shabani
edhe pse anetari i ri,me respekt fitoj shume shoqeri...

Kerkoj ndjese ata qe i kam harru por u be vone e me duhet me shku Very Happy
bravo Bessa
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
por ti BESSA ke harru
per veten tate dicka me shkru
je ti goc e mire
por je pak nevrike
nje here qe formum qeveri
ti pa ligjshme na e qite
grrrr grrrr grrrr grrrr
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:33
Tironci shkruajti:
BeSaa shkruajti:Ariana e zoja shpise
i hap deren gjithe njerezis.
Luna shendrit si hena
vajz te tille nuk bene nena..
Epikda si flori
kur vjen ne forum na sjell dashuri..
Mbresa na ka lene fare
a thua eshte martuar e po i vjen mbarre...
Valbona goce me vlere
gjithkujt i bene ndere...
Lulebora goc me vlera
por na humbet nga Pranvera.
Kjo Rrushja shpejt u adaptua
duhet te jete rrushe apo me duket mua ?
Belaa flet pak por nuk gabon
gjithsecilin e respekton..


Te me falin ato qe i kam harruar
jo per gje por nuk mu kujtuan...

Ti le gocat me nje ane
te shkruaj pak per cunat ne forumin tone..... Very Happy

Tironci cun me respekt
edhe gallat i ka me vend..
I panjohuri na mbet i panjohur
gjithmone flet ne kohen e duhur..
Falko eshte mik qe nuk gjindet lehet
kur behet me nerva te vret ..
Aldo eshte cun qe nena me se bene
behet mik me gjithkend..
Kushtrimi nuk eshte cun i keq
por gabon e pastaj dihet keq..
Dasa e Abduli dy cuna bujar
qe na kane treguar qe jane fetare..
Ariani123 vine shpesh e tani pak me rralle
mik i mire qe te bjen malle..
Legjenda administrator
per nje grad te bene hor..
Sa keq qe tani mu kujtua Shabani
edhe pse anetari i ri,me respekt fitoj shume shoqeri...

Kerkoj ndjese ata qe i kam harru por u be vone e me duhet me shku Very Happy
bravo Bessa
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
por ti BESSA ke harru
per veten tate dicka me shkru
je ti goc e mire
por je pak nevrike
nje here qe formum qeveri
ti pa ligjshme na e qite
grrrr grrrr grrrr grrrr

Gjerat e paligjshme i bene qeveria
e jo neve ketu ku na jepet mundesia..

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:34
BeSaa shkruajti:Ariana e zoja shpise
i hap deren gjithe njerezis.
Luna shendrit si hena
vajz te tille nuk bene nena..
Epikda si flori
kur vjen ne forum na sjell dashuri..
Mbresa na ka lene fare
a thua eshte martuar e po i vjen mbarre...
Valbona goce me vlere
gjithkujt i bene ndere...
Lulebora goc me vlera
por na humbet nga Pranvera.
Kjo Rrushja shpejt u adaptua
duhet te jete rrushe apo me duket mua ?
Belaa flet pak por nuk gabon
gjithsecilin e respekton..


Te me falin ato qe i kam harruar
jo per gje por nuk mu kujtuan...

Ti le gocat me nje ane
te shkruaj pak per cunat ne forumin tone..... Very Happy

Tironci cun me respekt
edhe gallat i ka me vend..
I panjohuri na mbet i panjohur
gjithmone flet ne kohen e duhur..
Falko eshte mik qe nuk gjindet lehet
kur behet me nerva te vret ..
Aldo eshte cun qe nena me se bene
behet mik me gjithkend..
Kushtrimi nuk eshte cun i keq
por gabon e pastaj dihet keq..
Dasa e Abduli dy cuna bujar
qe na kane treguar qe jane fetare..
Ariani123 vine shpesh e tani pak me rralle
mik i mire qe te bjen malle..
Legjenda administrator
per nje grad te bene hor..
Sa keq qe tani mu kujtua Shabani
edhe pse anetari i ri,me respekt fitoj shume shoqeri...

Kerkoj ndjese ata qe i kam harru por u be vone e me duhet me shku Very Happy

Besa
_______
nuk e din ti si jom un
shpejt adaptohem ne gjdo Forum
vij per agetim e muhabet
se keshtu nata ka lezet

un kom ardhen me vet deshir
por e di qe ti hala sme njef mir
me koh gjdo gje shikohet
pastaj ne fund njeriu vlersohet

un per ty kam dy fjal
flm per komplimet
Rrushe rrushe jom vertet
ke me u bind edhe ti vet ... grrrr grrrr
Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:36
Rrushjaa shkruajti:
BeSaa shkruajti:Ariana e zoja shpise
i hap deren gjithe njerezis.
Luna shendrit si hena
vajz te tille nuk bene nena..
Epikda si flori
kur vjen ne forum na sjell dashuri..
Mbresa na ka lene fare
a thua eshte martuar e po i vjen mbarre...
Valbona goce me vlere
gjithkujt i bene ndere...
Lulebora goc me vlera
por na humbet nga Pranvera.
Kjo Rrushja shpejt u adaptua
duhet te jete rrushe apo me duket mua ?
Belaa flet pak por nuk gabon
gjithsecilin e respekton..


Te me falin ato qe i kam harruar
jo per gje por nuk mu kujtuan...

Ti le gocat me nje ane
te shkruaj pak per cunat ne forumin tone..... Very Happy

Tironci cun me respekt
edhe gallat i ka me vend..
I panjohuri na mbet i panjohur
gjithmone flet ne kohen e duhur..
Falko eshte mik qe nuk gjindet lehet
kur behet me nerva te vret ..
Aldo eshte cun qe nena me se bene
behet mik me gjithkend..
Kushtrimi nuk eshte cun i keq
por gabon e pastaj dihet keq..
Dasa e Abduli dy cuna bujar
qe na kane treguar qe jane fetare..
Ariani123 vine shpesh e tani pak me rralle
mik i mire qe te bjen malle..
Legjenda administrator
per nje grad te bene hor..
Sa keq qe tani mu kujtua Shabani
edhe pse anetari i ri,me respekt fitoj shume shoqeri...

Kerkoj ndjese ata qe i kam harru por u be vone e me duhet me shku Very Happy

Besa
_______
nuk e din ti si jom un
shpejt adaptohem ne gjdo Forum
vij per argetim e muhabet
se keshtu nata ka lezet

un kom ardhen me vet deshir
por e di qe ti hala sme njef mir
me koh gjdo gje shikohet
pastaj ne fund njeriu vlersohet

un per ty kam dy fjal
flm per komplimet
Rrushe rrushe jom vertet
ke me u bind edhe ti vet ... grrrr grrrr
Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:36
po per ty dikush mendoi
nje pos te mire sec te ofroi
deputet a ne dogane
sa te besh ca lek menjane

Neser ti mos e ndalo
se kriza jone ketu perfundo
kurse sonde po te them naten e mire
dhe mendo neser me mire
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 0:40
Per pak qe te njoha ate e shpreha
qe neser mos te gaboj se mire u ndjeva. Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 13:32
Rrushjaa shkruajti:
Dasa shkruajti:
Rrushjaa shkruajti:
Dasa shkruajti:
Rrushjaa shkruajti:Dasa qka je ka mendon per mu
mere lapsin e diqka me shkru
por mos ja fut qashtu pa lidhje
se mua si antare te re me bere hile

a nuk bone njo dy fjal te mira
per mu mi shkru
bile sonte me pas disponu
me me mar pak me te mir
qe te vij ktu me deshir

ishalla neserproma te ndrohet mendja
mi shkruan poezi veq dy rena
mos um qo naper haxhilerka
se ato pot bojn edhe kullerka

per Shqiperi as mos um nis
se atje ska burra qe vejne plis Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 1698836746 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 1698836746
Sod eshte fundi nuk e di
fund per mu apo fund per ty
ndoshta nuk dot ket fund per asnje
ndoshta fillimi dot lind tani


Eh moj rrushe moj bukuri
mos u merr ti me magji
se ke nis mu tash mem pelqy Merzitur

e mor Dasa ti vet me ke thon
se maxhit shum um kan nxon Merzitur
po merzitna po du me u trenu
qe ne Shquiperi don mem qu grrrr

te lutem prit edhe sivjet
se maxhit ajo haxhilerka
po thot kom me ti hjek Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 723485774
Eh moj rrushe moj bukuri
tash me ty kam ra ne dashni,
sitja boj hiq nuk edi
mos mendo ma per shqipri
sivjet dasa te qon ne shpi Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 2585209286


e mor Dasa mor djal i ri
pse pishmon i rave ti
ti ke ra me mu ne dashni krt
por un jam hidheruar pak me ty eee
a e din ku deshte ti mem qu Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 482245
me ni plak mem martu :Trendafilaa:

ketu ne forum
qe jeton mes nesh
eshte nje vajze yll
RRUSHE sec i thone
si emrin dhe veprat
fjalen vajza ka
eshte shume e mire
me te bukur ska.
po me DASEN vajza
gricet ndonjehere
jo se nuk duhen
jane thjesht pak me sherr.
po te dy te mire
na falin kenaqesi
RRUSHJE eshte ylli
lum si forumi per ty.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 13:43
BeSaa shkruajti:Ariana e zoja shpise
i hap deren gjithe njerezis.
Luna shendrit si hena
vajz te tille nuk bene nena..
Epikda si flori
kur vjen ne forum na sjell dashuri..
Mbresa na ka lene fare
a thua eshte martuar e po i vjen mbarre...
Valbona goce me vlere
gjithkujt i bene ndere...
Lulebora goc me vlera
por na humbet nga Pranvera.
Kjo Rrushja shpejt u adaptua
duhet te jete rrushe apo me duket mua ?
Belaa flet pak por nuk gabon
gjithsecilin e respekton..


Te me falin ato qe i kam harruar
jo per gje por nuk mu kujtuan...

Ti le gocat me nje ane
te shkruaj pak per cunat ne forumin tone..... Very Happy

Tironci cun me respekt
edhe gallat i ka me vend..
I panjohuri na mbet i panjohur
gjithmone flet ne kohen e duhur..
Falko eshte mik qe nuk gjindet lehet
kur behet me nerva te vret ..
Aldo eshte cun qe nena me se bene
behet mik me gjithkend..
Kushtrimi nuk eshte cun i keq
por gabon e pastaj dihet keq..
Dasa e Abduli dy cuna bujar
qe na kane treguar qe jane fetare..
Ariani123 vine shpesh e tani pak me rralle
mik i mire qe te bjen malle..
Legjenda administrator
per nje grad te bene hor..
Sa keq qe tani mu kujtua Shabani
edhe pse anetari i ri,me respekt fitoj shume shoqeri...

Kerkoj ndjese ata qe i kam harru por u be vone e me duhet me shku Very Happy
sa shume anetar
FORUMI ENGJUJTSHQIPTAR ka
po embelsin e BESES
askush si ajo se ka
eshte plot humor
tere kenaqesi
dhe me tema te ndryshme
fal gjalleri.
jemi shume te lumtur
qe je mes nesh
ti vajz bukuroshe
keshtu te mbetesh perjete.
Zoti qoft me ty
ne jete ne dashuri
dhe buzeqeshja
mos te te mungoj kurre ty.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 13:47
Alena shkruajti:
Dasa shkruajti:sa ka deti pika uji
sa ka bregu kokrra zalli
sa ka toka fije bari
sa ka loti ofshama malli
sa ka dielli xixa zjarri
kam dashuri
po kujt t'ia fali? Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773
Hajt se po e marr une Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773

Sonte hëna ka humbur shkëlqimin
Ngase n’qiell ka lind një yll
Sonte kam një pikë mbështetje
Nuk jam më i humbur në pyll

Ka shumë yje plotë qielli
Por veç ti për mua ndriçon
Rrugën drejt në zemrën tënde
Pa gabueshëm ma tregon grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 21:16
Kerkoje falje per ata qe i kam harruar
por ca fjale tani kam per t'ua kushtuar..

Kemi Luanin patriot
kur flet per shqiptaret
syt i mbushem me lot..

Per Maksin nuk duhen shum fjale
ata qe nuk e njohin nuk kane per t'ia dal,
cun me vlera e me respekt
me gjithekend nuk bene muhabet..

Arioli eshte ai
qe forumin e ka mbere si shtepi
pa te cilen nuk mund te rrije..

Per rruge te Zotit e shprehje te ti
kemi Princon qe te fale gjalleri...

Kjo Shqiptarja qe rrin online
vetem poston e nuk bene ngaterrime..

Nese dike prap e kam harruar
kur te me kujtohet prap kam per ti shkruar Very Happy

Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 21:31
grrrr grrrr grrrr
Me ARJANEN po e nis
nuk e puth se e boj pis.
.
pak ke faqja si gjithmone
une po puth Valbone tone

mos te harroj une Luleboren
se per te harrova amoren

sa per Bessen ska cte them
porsi lule ne forum vjen

RRushja don ve gutu gutu
po se puthe gjej vend e futu
grrrr grrrr grrrr grrrr
nuk e di ke kam harru
ajo SHQIPTAREJA a eshte martu?????

kurse ALENA se di sec ka
ka kohe qe garazhden sja kam pa
grrrr grrrr grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 8 Jan 2013 - 21:36
uuf harrova une i mjeri
me SILVANEN cme ka gjet sherri

goc e bukur dhe simpatike
pak kokforte e pak nevrike

me te gjithmone me gjen belaja
sa te zesh salen ,bohet hataja
grrrr grrrr grrrr grrrr
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 9 Jan 2013 - 4:11
"mos te harroj une Luleboren
se per te harrova amoren"

FLM emnin ma ke permend
e kja pun me hajr dalt
mas e maj ma at kasavet
se t'ka ra ty spata n'mjalt


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 9 Jan 2013 - 13:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Tironci shkruajti: grrrr grrrr grrrr
Me ARJANEN po e nis
nuk e puth se e boj pis.
.
pak ke faqja si gjithmone
une po puth Valbone tone

mos te harroj une Luleboren
se per te harrova amoren

sa per Bessen ska cte them
porsi lule ne forum vjen

RRushja don ve gutu gutu
po se puthe gjej vend e futu
grrrr grrrr grrrr grrrr
nuk e di ke kam harru
ajo SHQIPTAREJA a eshte martu?????

kurse ALENA se di sec ka
ka kohe qe garazhden sja kam pa
grrrr grrrr grrrr
I rrezikshem por i papare
ky Tironci eshte per tu vrar
E them dhe per hir te se vertetes
i pelqejne kenget e Kozetes grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 1698836746 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 1698836746 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 1698836746


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 9 Jan 2013 - 14:31
sa poet ka kjo shtepia
nuk e kane nga gjelozia
po i frymezon,kjo dashuria
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:23
Message reputation : 100% (1 vote)

Ky Princo një djalë i ri
cdo ditë po shkon nxhami!
hajde Princo lutu ti
që Kosovën ta bëjmë Shqipëri....


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:25
Shaban


Bie shajj
permi shpajj
dona lage
mu e tajjj
grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:29
Message reputation : 100% (1 vote)
sec na eshte nje djali i ri
po na merret me poezi
dhe ato i bene radha radha
i shkon per shtati emri Dasa
po thur vargje dhe poezi
per anetarët nje nga nje
po tregon aftesi te rrallë
po ua kushton engjujve shqiptar


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Dasa shkruajti:
Ky Princo një djalë i ri
cdo ditë po shkon nxhami!
hajde Princo lutu ti
që Kosovën ta bëjmë Shqipëri....

e fort kjo heheh flm dasaa.. inshalla kemi me u lute por me par lutemi qe Zoti te na udhzon dhe te na vetdijeson dhe me pastaj uniteti eshte shuum afer..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 J5zhxd
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:34
Për here të parë
Ne forum kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E kështu dhe filloi chati
nicku i parë ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hasan"
Po dhe hasan kur e vuna
me ecte muhabeti vec me cuna
me iku truni duke menu
s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjatë ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe një ditë shum u mendova
veten time keshillova
A mar Dasa te rafte pika
këtu ecka vetëm romantika
Thashe se mos më shkon ky niku
e vuna Dasa_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna nje dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me pëlqeu fare
kishte qenë një katunare
s`dinte tjetër vetëm një e dy
me nis nje fotografi
Hajt mo thash po ja baj qejfin
ka njerz qe për dashni vdesin
jo si une qe per pune nje ore
e zuna gocen dashnore.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:35
Ta kemi ndërmend Zotin

O njeri, kije ndërmend Zotin.
Që Ai të ruaj ty.

E kur të kërkosh diçka,
kërkoje tek Ai.
E kur ti ndihmë kërkon,
kërkoje prej Zotit.

Dije se sikur të gjithë të mblidhen,
për të ndihmuar.
S’do të ndihmojnë dot,
përveç asaj që ka caktuar Zoti.E nëse mblidhen për të bërë dëm ty,
nuk do të dëmtojnë dot.
Përveç asaj që Zoti tashmë ka caktuar.
Prandaj, duhet t’i kemi frikë Allahut.

T’i zbatojmë urdhrat e Tij,
që Ai na ka urdhëruar,
dhe të bëjmë vepra të mira.
Allahu, inshallah
ka për të na shpëtuar!Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:39
Abdulgafuri shkruajti:sec na eshte nje djali i ri
po na merret me poezi
dhe ato i bene radha radha
i shkon per shtati emri Dasa
po thur vargje dhe poezi
per anetarët nje nga nje
po tregon aftesi te rrallë
po ua kushton engjujve shqiptar

Papapa,
se q'na e pruri
kete Abdulgafuri ne forum
te forte si guri.
Here postone ketu
here aty poston
me postimet e ti
neve na gezon.
Here i ngritet humori
here edhe guximi
qe ti dal perpara
kush eshte ai trimi


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 19:37
Message reputation : 100% (1 vote)
ARJANA
Vajza e bukur

ArjanaIsh nje Vajz e bukur
Bukuroshe si nje lule,
S’donte te martohet kurre
Se, si pelqente asnje burre:
Ky i shemtuar shume
Ky i shkurt ky i gjate
Ky i trashe e ky i thate.
E Dua nje tjeter lum e lum,

Nuk la njeri pa’e sha
Athu kush mu ka mem marr
Une dua nje nga dora e pare
I bukur si jam une vete
I pasur dhe i levduar
Shume i ditur dhe me mend
i duruar dhe per gjdo vend

Po keto dhurata
i deshti vajza ne nje vend
Dhe Vajza mbeti pa’u Martue
Shkuan vite kater a pese
Vajza séshte me si me pare
Tash kerkon burre e smund te gjen
Por s’doli njeri qe ta marre
Se u plak e u shemtua
Kur erdhi dita meu martue
desht e s’desht u martua
me nje plak e kuku per mue grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 19:49
haha sa kam qesh Dasa ..


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 N
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 19:53
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 2585209286 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 2585209286


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 19:56
Qe mos te mbetet hatri Dasa Very Happy

Dasa Bukuroshi

Kreh baluket dite e nate
koken e shkrete se le rehate
perdor vajra ,xhelra e llaqe
tu be koka porsi faqe

Tre pasqyra na i theve
me parfum tere lagjen leve
kater pale kepuce i grise
mendjen vajzes dot sja prishe.

per ty paska qene nje fat i keq
se vajza te qelloi e ftohte akull
ah i mjeri cke per te heq
do pendohesh qe je mashkull.

dije nje dite do dashurohesh
prandaj mos e merr me ngut
por ta dish shume do pendohesh
nusja ne shishe ka me te fut.


kkk grrrr kkk grrrr kkk grrrr


Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 20:02
Lulebora shkruajti:"mos te harroj une Luleboren
se per te harrova amoren"

FLM emnin ma ke permend
e kja pun me hajr dalt
mas e maj ma at kasavet
se t'ka ra ty spata n'mjalt
Sic ke emrin je dhe vete..
lum kush do te kete kismet???

tani une sa kam lexu..
do kem qen tap kur e kam shkru
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
ja tani qe jam pa pije..
me je ngjitur por si hije grrrr
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:36
Dasa shkruajti: FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com
me mira anetare
ca te martum
e ca beqar
me minator
e me shofer
me hidraulik
e inxhinier
ky eshte FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com
me shume profesione
rrofsh http://www.engjujtshqiptare.com
qe na jep leksione
kemi Alena
si gangstere
te na rrnoj oj sheqere
vjen Shkodrania gjith tangerllik
ndrron avatrin
10 here ne dit
na thot Valbona
jalla mi gra
sa koh kishim pa u pa
kemi Sumejen sa per emer
kemi Ariana, 2 meter femer
kemi Lulebora
labe te bukur
kemi dhe Mbresa
qe eshte si kukull
eshte dhe Legjenda
qe na jep shpulla
kemi dhe cunat si herkula
Silvana cupke greke
na e beri MAXIN per vete
kemi FALKO qe pi duhan
kemi Ariana qe e kam xhan
kemi Rrushjaa frikacake
sa per simpatike
forumi ka nje
ajo eshte Ariana
qe se di nga u be
ezmer te forumit
kemi Legjenda
desh e shpallem mister
po se di pse i vun fshesen
kemi PRINCON
kokon e forumit
kemi Abdulgafuri
te bukur si llokumit
te na rroc o FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com/
sa malet e vendit tone
kush hyn ketu
eshte zor me na lon.

P.S
Forumist ket e pershtata pak,me falni per kon e kum harru,jum bazu ne antaret qe jan ON per momentin


kush e ka shkrujt ama???


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Image
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:37
Tironci shkruajti:uuf harrova une i mjeri
me SILVANEN cme ka gjet sherri

goc e bukur dhe simpatike
pak kokforte e pak nevrike

me te gjithmone me gjen belaja
sa te zesh salen ,bohet hataja
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 114610596 ...ce ke gjet...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Image
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:40
kur permend Edin dhe Salen
me duket se me ven valen
i varur ne politike s,behna
vetem pershendes miken

S I L V A N A
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:42
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 114610596...sjam e mir ne kte gjona un...ama komplimenti DASES per temen...me pelqen...dhe jeni te papam me postimet...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Image
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:45
ti mbahesh ashtu ne thjeshtesi,por ke postime superiore
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:46
:Dflm...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Image
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:54
Ari shkruajti:Qe mos te mbetet hatri Dasa Very Happy

Dasa Bukuroshi

Kreh baluket dite e nate
koken e shkrete se le rehate
perdor vajra ,xhelra e llaqe
tu be koka porsi faqe

Tre pasqyra na i theve
me parfum tere lagjen leve
kater pale kepuce i grise
mendjen vajzes dot sja prishe.

per ty paska qene nje fat i keq
se vajza te qelloi e ftohte akull
ah i mjeri cke per te heq
do pendohesh qe je mashkull.

dije nje dite do dashurohesh
prandaj mos e merr me ngut
por ta dish shume do pendohesh
nusja ne shishe ka me te fut.


kkk grrrr kkk grrrr kkk grrrr

Arjana vdeksha per ty grrrr

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Vdekte dhe ai !!!...
grrrr grrrr grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:55
Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 3631317773...e papame


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com - Faqe 3 Image
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:57
Arjana vdeksha per ty

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Vdekte dhe ai !!!...


e papare,por plot mallkime
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Wed 20 Feb 2013 - 21:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Baca shaban eshte tem humoristike,nese ke mujt me kuptu


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Sponsored content

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi