Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Të lenë me gojë hapur! Njerëz me aftësi “mbinatyrore”…!

prej Sat 12 Jan 2013 - 12:43
Të lenë me gojë hapur! Njerëz me aftësi “mbinatyrore”…!  Njer-300x225Jetojmë në një botë ku asgjë nuk është absolute dhe gjithçka është relative!

Padyshim njerëzit që do të shikoni në videon në vijim do t’ju befasojnë dhe do t’ju lenë me gojë hapur, ashtu siç me miliona njerëz anë e mbanë botës që i kanë parë nga afër dhe nëpërmjet pamjeve filmike.

Ata me aftësitë e tyre kthehen në fenomen dhe në njerëz me dhunti të “mbinatyrshme”./alb-observer.com/

Ndiqni ata teksa demonstrojnë ushtrimet e tyre kaq të mrekullueshëm:


Të lenë me gojë hapur! Njerëz me aftësi “mbinatyrore”…!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi