Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Drama e një 7 vjeçareje, abuzohet me të në banjot e shkollës

prej Tue 15 Jan 2013 - 16:51
Drama e një 7 vjeçareje, abuzohet me të në banjot e shkollës IndiIndia bëhet sërish protagoniste e dhunës seksuale. Mediat vendase kanë raportuar se një 7 vjeçare indiane është përdhunura mengjesin e djeshëm në një nga banjot e shkollës. Ngjarja është shënuar në qytetin e Goa-s, i njohur si një nga vendet më të pasura dhe më të vizituara të Indisë.

Policia ka nisur hetimet dhe sipas vogëlushes bëhet fajalë për një të ri rreth 20 vjec, i cili kishte hyrë fshetas në shkollë dhe kishte abuzuar seksualisht me nxënsen e klasës së dytë.Tashmë autori i këtij krimi është shpallur në kërkim .

Ndërsa disa portestues të qytetit kanë kërkuar dhe arrestimin e drejtoreshës së shkollës, e cila nuk ka marrë masat për mbrojtjen e fëmijëve. Ky nuk është rasti i parë që shumë burra abuzojnë me minorene. Vetëm para pak muajsh u arrestuan dy policë për abuzime seksuale. Sipas lajmeve, efektivi i policisë së bashku me disa kolegë të tjerë kanë abuzuar me disa prostituta, me qëllim që t’i mbronin më pas ato për të ushtruar aktivitetin e tyre./alb-observer.com/


Drama e një 7 vjeçareje, abuzohet me të në banjot e shkollës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Drama e një 7 vjeçareje, abuzohet me të në banjot e shkollës

prej Sat 19 Jan 2013 - 15:48
E do nje lufte te mire India, se ka shume injorante!


Drama e një 7 vjeçareje, abuzohet me të në banjot e shkollës 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi