Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Momentet e vdekjes

prej Wed 16 Jan 2013 - 2:28
Momentet e vdekjes (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Stamboll, në zonën e quajtur Besiktas. Pasagjeri i një vapori, i cili udhëtontenga një anë e ngushticës së Bosforit për në anën tjetër është rrëzuar teksa po kalonte mbi shkallët lëvizëse të pasagjërve.

Reagimi i punonjësve të sigurisë dhe të pranishmëve ishte shumë i shpejtë por pa mundur ta shpëtojnë pasagjerin, i cili u nxorr pajetë nga deti. /alb


Momentet e vdekjes Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Momentet e vdekjes

prej Wed 16 Jan 2013 - 2:33
E tmerrshme...nga nje pakujdesi e vogel iku nje jet.


Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi