Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kur shfrenimi kalon çdo kufi! Studentët marrëdhënie seksuale në grup brenda në universitet!

prej Wed 16 Jan 2013 - 2:32
Kur shfrenimi kalon çdo kufi! Studentët marrëdhënie seksuale në grup brenda në universitet! Kembet-300x200Skandal në universitetin e famshëm të Exeter!

Kamerat e sigurisë së universitet të Exeter, kanë regjistruar studentë teksa ata po kryenin marrëdhënie intime në grup brenda në ambientet e universitetit. Ndërkohë video e nxehtë, është publikuar në internet duke bërë që brenda pak orësh skandali të bëhet i njohur në të gjithë botën dhe të ngjalli një sërë reagimesh të forta.

Mësohet se studentët ishin grumbulluar në ambientet e brendshme të universitetit, në njërën prej sallave të tij për pasoj të një party që ata kishin organizuar. Por kishin rënë në ujdi me njëri-tjetrin që pjesëmarrësit të paraqiteshim me rroba provokuese, gjë që siç edhe mund të kuptohet ngjalli dhe reagime të papërmbajtshme eh, gjak e ndjenja janë, jo copa akulli.
Madje, përsa i përket videos së publikuar në internet, komenti më dominues ishte: “Të paktën kishin përdorur prezervativ”.
Sipas Daily Maqil, reagimet janë të shumta deri në klasën politike të vendit, ndej dhe pritet të ketë zhvillime të mëtejshme në këtë universitet super të nxehtë./alb-observer.com/


Kur shfrenimi kalon çdo kufi! Studentët marrëdhënie seksuale në grup brenda në universitet! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kur shfrenimi kalon çdo kufi! Studentët marrëdhënie seksuale në grup brenda në universitet!

prej Sat 19 Jan 2013 - 15:50
...edhe pastaj dalin "udheheqesa" keta "bastarde"!!!


Kur shfrenimi kalon çdo kufi! Studentët marrëdhënie seksuale në grup brenda në universitet! 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi