Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Video shokuese! Nxënësja rreh barbarisht pa arsye studentin… Kujdes e dhunshme +18!

prej Fri 18 Jan 2013 - 2:22
Video shokuese! Nxënësja rreh barbarisht pa arsye studentin… Kujdes e dhunshme +18! Foto-300x176Një video shokuese e publikuar para pak kohësh, ka befasuar gjithkënd, deri dhe autoritete policore!

Në video shfaqet një vajze e vogël –studente- e cila ofendon dhe e godet të paktën 6 herë në fytyrë, ndërsa ai qëndron pa lëvizur.
Reagimi i vajzës është i pa kuptimit, ndërsa shoqja e saj e cila qëndron pak metra larg tyre xhiron me telefonin e saj gjithë skenën.

Incidentit ndodhi në North Lanarkshire të Anglisë dhe autoritet policore po punojnë për të identifikuar vajzat dhe të zbardh shkaqet e këtij incidenti dhune.
Ende mbetet enigmë arsyeja e dhunës së vajzës.
Për shkak se pamjet e videos janë të ashpra dhe të dhunshme jeni të lutur që të mos shikohet nga moshat nën 18-vjeç!
Videon mund a shikoni KËTU. Kujdes!/alb-observer.com/


Video shokuese! Nxënësja rreh barbarisht pa arsye studentin… Kujdes e dhunshme +18! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi