Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Sulm terrorist, kamikazi vetëhidhet në erë duke vrarë 30 persona

prej Tue 22 Jan 2013 - 13:11
Sulm terrorist, kamikazi vetëhidhet në erë duke vrarë 30 persona 206Një kamikaz duke pasur si qëllim vrasjen e sa më shumë përkrahësve të qeverisë ka vetëhedhur veten në erë duke vrarë kështu edhe 30 të tjerë.

Aktivistët thonë se janë vrarë mbi 30 persona, përfshi këtu militantë pro-regjimit dhe civilë, në shpërthimin e ndodhur në qytetin Salmiyeh. “Sana” dhe aktivistët kanë raportuar gjithashtu për luftime të përgjakshme edhe në Damask, të hënën.

Dhuna e vazhdueshme ka detyruar Rusinë të dërgojë dy aeroplanë në Beirut, për të kthyer në shtëpi rusët, të cilët janë përfshirë në konflikt. Ministri i situatave emergjente në Rusi, bëri të ditur se më shumë se 100 persona priten të rikthehen gjatë së martës.
Në aktin e fundit vetvrasës, “Sana” bëri të ditur se një “terrorist kamikaz” u hodh në erë me makinën e tij në qendër të Salmiyeh. Sulmi shkaktoi shumë martirë mes rezidentëve, sipas agjencisë./alb-observer.com/Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Sulm terrorist, kamikazi vetëhidhet në erë duke vrarë 30 persona

prej Tue 22 Jan 2013 - 22:01
ncncnc sa keq shuum keq...


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi