Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 15:12
cmendim ken per faktin qe rinia shqipetare po e perdor shum ate...?
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 15:58
Përë këte temë duhet shumë të flasim,madje jo vetëm të flasim,por të jemi të pregatitur mirë,megjithate është zeja më e shëmtuar.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 19:48
Eshte e vertete qe rinia shqiptare ka marre pak si shume per ters keto kohet e fundit arsyet mendoj ane te shumta pasi ka nga me te ndryshmet duke filluar qe nga shoqeria apo me mire nga familja ,problemet familjare etj,nje tjeter arsye do te thoja eshte edhe ajo ideja e te provuarit gjithcka ,aq me shume ato me te rrezikshmet ,per te eksperimentuar me veten dhe pse mund ta dine shume mire se ajo gje eshte e demshme ,shtyhen ta provojne.......Shume te rinj thone droga vret ......por me pas jane vete ata qe behen viktima te ketij fenomeni.....


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Epo ky esht nje fenomen qe egziston kudo,ama ne shqipri e shikoj pak alarmante me aq sa kam degjuar...miqsia e keq mund te fus ne kete rrug,mardhenite me familjaret e tu apo pengesa te tjera qe mund te kesh ne jet ,qe si perballo dot...pastaj kemi dhe lazaratin afer...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???  Image
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 22:03
Silvi Lazaratin e kemi afer shyqyr o zot apo s'jena dhe ne krize ne haah e kena per mo kollaj hahah


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 22:05
po pranej...e mbjellim drogen,sikur groshen.... grrrr


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???  Image
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Tue 22 Jan 2013 - 22:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Po shqetsimet merziat lodhjen kush mundet me i larguar vec droges dhe per ate rini shqipater ja ka nis me gjet "ilacin" e merziz dhe te lodhjes..


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
cleopatra1
cleopatra1
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 351
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:29
Te futesh ne boten e DROGES..ALKOHOLIT dhe DUHAN PIRJES..
Gjalli te ulet kembekryq pran teje dhe nje koh te gjat bisedon me ty e te bind qe te futesh ne ate rrug.Narkomani me marrjen e DROGES bije ne gjum te rend qe i sjell deshira te mira..Por me kalimin e veprimit te DROGES. keshtu mos marrja e DROGES nga NARKOMANI per 8 deri me 12 oresh shkakton nervat,kokedhembje.Prandja NARKOMANI ne koh te krizes esht i gatshem te bej qmos qe te vij gjer tek DROGA keshtu ai huazon parash vjedh esht i gatshem edhe te VRASE.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:39
Nje nga arsyet me absurde qe kam degjuar per te rinjte qe perdorin drogen ishte "ngaqe e duan shume jeten"


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:40
Arsyja eshte Budallakia e Njeriut , truri i pa zvilluar sa duhet.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:40
ata si futen ne jeten e drgoes ata e ndigjojn djallinSilvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:41
ske ctu besh...cdo gje ka nje pse?


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???  Image
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:44
arsyjet jane te ndryshme , situatat e veshtire te jetes , shoqeria , deshira vet e personit , mashtrimet , kercenimi etj asryje te ndryshme
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:45
SALA E KA FAJIN MAJMUNI grrrr
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:47
depresioni ,pasiguria per te ardhmen pesimizmi qe i kap shume here mosmarveshjet me familjen te cojne drejt shiringes etjera


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:47
lazarati...e kemi afer


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???  Image
cleopatra1
cleopatra1
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 351
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:48
Tironci shkruajti:SALA E KA FAJIN MAJMUNI grrrr
po ne USA Sala eshte??>>> s eshte ne gjith boten
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Thu 31 Jan 2013 - 21:54
cleopatra1 shkruajti:
Tironci shkruajti:SALA E KA FAJIN MAJMUNI grrrr
po ne USA Sala eshte??>>> s eshte ne gjith boten
usa e pine per pordhe grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
cleopatra1
cleopatra1
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 351
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Fri 1 Feb 2013 - 16:19
Tironci shkruajti:
cleopatra1 shkruajti:
Tironci shkruajti:SALA E KA FAJIN MAJMUNI grrrr
po ne USA Sala eshte??>>> s eshte ne gjith boten
usa e pine per pordhe grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
cfare pordhe ore, ketu ti duhet ta dish qe sasia eshte me e madhe por ndryshimi nga Shqiperia eshte se atje njohim njeri tjetrin ndersa ketu eshte popullsia e madhe dhe indiferente
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Sat 2 Feb 2013 - 0:11
Budallaliqet jane arsyet per ate !!!!Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Sat 2 Feb 2013 - 0:16
I duket jeta HD atyre qe pin droge grrrrNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???  1t7y1w
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Sat 2 Feb 2013 - 0:17
cleopatra1 shkruajti:
Tironci shkruajti:
cleopatra1 shkruajti:
Tironci shkruajti:SALA E KA FAJIN MAJMUNI grrrr
po ne USA Sala eshte??>>> s eshte ne gjith boten
usa e pine per pordhe grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
cfare pordhe ore, ketu ti duhet ta dish qe sasia eshte me e madhe por ndryshimi nga Shqiperia eshte se atje njohim njeri tjetrin ndersa ketu eshte popullsia e madhe dhe indiferente
po kuptohet qe sasia eshte me e madhe se eshte 120 me e mashe se ALBANIA AMERIKA YLLO PRANEJ
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

prej Sat 2 Feb 2013 - 11:51
Faji i shtetit qe lejon drogen vend e pa ved, edhe faji i prinderve qe si kane ne kontrolle femijet
Sponsored content

default Re: Cfar mendimi keni per rinin Shqiptare qe futet ne rrugen e droges.Cilat jan arsyet ???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi