Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default burimet nga nje gazetar

prej Tue 22 Jan 2013 - 20:04
thaqi ka paranua dhe ika dhon leje mkryeministrit e srebis ta largoj lapidarin nga presheveAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: burimet nga nje gazetar

prej Tue 22 Jan 2013 - 20:10
Kushtrim mund te gjesh lajmin e ta postosh ose nese mundesh ta hapesh si teme diskutimi duke e shtjelluar pak me shume shkrimin e mendimin tend...Tani nese nje gazetar e ka thene postoje ate tek lajmet...Qe mos hapim tema vend e pa vend...


burimet  nga nje gazetar  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: burimet nga nje gazetar

prej Tue 22 Jan 2013 - 20:17
fshije se kam vrejt se ekam postua ne vendin e gabuarSponsored content

default Re: burimet nga nje gazetar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi