Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Të kalosh përmes një fantazme

prej Wed 23 Jan 2013 - 18:26
Të kalosh përmes një fantazme Fantazma-300x191Faktet nëse e mbinatyrëshmja ekziston apo jo mbeten për tu vërtetuarpor ajo që shfaqet në këtë video është vërtet për tu çuditur.
Një grua është duke ecur në punën e saj dhe papritmas ajo kalon mbi një njeri tjetër që është në rrugë para saj…

Çfarë do të thotë kjo??

Çfarë është ajo krijesë në të cilën ajo deporton dhe më pas vazhdon rrugën normalisht duke folur në telefon.
Regjistrimi i kamerave të sigurisë shënon qartë që para saj ka pasur një tjetër njeri por për gruan aty nuk ka asgjë…atëherë çfarë po ndodh në rrugë?!
Më poshtë alb-observer.com po ju paraqet videon origjinale të kësaj ngjareje në mënyrë që edhe jut ë gjukoni vetëm mbi njeriun hije që qëndron në rrugë./alb-observer.com/
Shikoni për më shumë këtë video e cila është parë nga jo më pak se 20 milionë njerëz:Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi