Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Vetem kenge Greke!

prej Wed 24 Nov 2010 - 20:19
First topic message reminder :Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!

Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 21:21


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 21:23


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:09
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:11
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:12
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:15
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:17
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:21
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:24
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:28
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:31
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 22:58
Athua ekzistone ndonje forum i grekeve ne te cilin mund te kete tem me titullin " Vetem kenge Shqip"???
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 23:07
Arjani fakti qe shume prej nesh jetojme ne ate vend,emigrojme na jep kete te drejte te hapim kete teme per argetim e vetem,nese ne ndonje forum grek a ekziston ndonje teme si kjo qe thua une se di por them se nese e ata jetonin ne vendin tone mesonin kenget tona degjonin muziken tone mund ta benin e ata kete gje...


tema te rrjesh normalisht e sdua te behet chit chat ju lutem...


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 23:15
Assesi s'do lejoje te behet chit-chat, sepse do e them te fundit gje dhe ju apo cdo kush tjeter mund te vazhdoni ose te heshtni, mua s'do me bejne pershtypje.

Nuk jam njeri kunder tolerances, nuk jam aq nacionaliste (siq mund te jete dikush), por te kete vend ne nje forum te shqiptareve per tema si kjo, apo " vetem kenge serbe","vetem kenge turke", kesaj une s'di cfare t'i theme?! PA KOMENT!

Perveq kesaj, e them me seriozitetin me te madhe, me bindjen me te thelle dhe me zerin e gjithe botes se sado grek te jetojne ne vende shqiptare, sado serb qe jetojne ne vende shqiptare dhe sado turq qe jetojne ne vende shqiptare, KURRE s'kam pare asnjerin prej ketyre nacionaliteteve te degjojne muzik shqip, e HIC SE HIC te kene tema neper forume.

Do doja shume te jem gabim une dhe te dukem idijoti me i madhe, se sa te kem te drejte!Por...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Sun 9 Jan 2011 - 23:22

ok ndoshta keni te drejte ndoshta jam une idiotja por duke qen se cdo here me ka pelqyer paqja mes nesh e kudo ne bote me kete kendeveshtrim si e shoh une ju keni nje here te drejte por e e ne te tjeret qe punesohemi,jetojme,shkollohemi,gjejm nje kafshore buke kur fundja ishte detyre e atdheut tim te ma ofronte por se beri per hir te kesaj sduhet te tregohemi mos mirenjohes te pakten per te mirat qe kan dhen....aty ku ha nuk peshtiet Arjani e tema te mbyllet ketu...filloni me muzike greke tash Vetem kenge Greke! - Faqe 2 322547


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Fri 14 Jan 2011 - 20:52
Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 2152752155 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766 Vetem kenge Greke! - Faqe 2 634766
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Tue 25 Jan 2011 - 20:13
se edhe fjalet ne te gjithe kengen kan kuptim


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Tue 25 Jan 2011 - 23:54
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Thu 9 Jun 2011 - 21:52
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Thu 9 Jun 2011 - 21:53
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Thu 9 Jun 2011 - 22:58
[quote="Arjani"]Assesi s'do lejoje te behet chit-chat, sepse do e them te fundit gje dhe ju apo cdo kush tjeter mund te vazhdoni ose te heshtni, mua s'do me bejne pershtypje.

Nuk jam njeri kunder tolerances, nuk jam aq nacionaliste (siq mund te jete dikush), por te kete vend ne nje forum te shqiptareve per tema si kjo, apo " vetem kenge serbe","vetem kenge turke", kesaj une s'di cfare t'i theme?! PA KOMENT!

Perveq kesaj, e them me seriozitetin me te madhe, me bindjen me te thelle dhe me zerin e gjithe botes se sado grek te jetojne ne vende shqiptare, sado serb qe jetojne ne vende shqiptare dhe sado turq qe jetojne ne vende shqiptare, KURRE s'kam pare asnjerin prej ketyre nacionaliteteve te degjojne muzik shqip, e HIC SE HIC te kene tema neper forume.

Do doja shume te jem gabim une dhe te dukem idijoti me i madhe, se sa te kem te drejte!Por...[/quote


i nderuar pajtohem me ty sepse ne forumin shqiptar folet vetum shqip po dhe ndigjohet muzika shqip ka vende ne internet ku folen shum gjuh dhe ndigjohen muzika e ndryshme metvrtet une aspak nuk pojtohem te ket ne forumin ton muzika serbe ose fjalt serbe kjo me shqeson pa masAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Fri 10 Jun 2011 - 0:28
[quote="Kushtrimi4"]
Arjani shkruajti:Assesi s'do lejoje te behet chit-chat, sepse do e them te fundit gje dhe ju apo cdo kush tjeter mund te vazhdoni ose te heshtni, mua s'do me bejne pershtypje.

Nuk jam njeri kunder tolerances, nuk jam aq nacionaliste (siq mund te jete dikush), por te kete vend ne nje forum te shqiptareve per tema si kjo, apo " vetem kenge serbe","vetem kenge turke", kesaj une s'di cfare t'i theme?! PA KOMENT!

Perveq kesaj, e them me seriozitetin me te madhe, me bindjen me te thelle dhe me zerin e gjithe botes se sado grek te jetojne ne vende shqiptare, sado serb qe jetojne ne vende shqiptare dhe sado turq qe jetojne ne vende shqiptare, KURRE s'kam pare asnjerin prej ketyre nacionaliteteve te degjojne muzik shqip, e HIC SE HIC te kene tema neper forume.

Do doja shume te jem gabim une dhe te dukem idijoti me i madhe, se sa te kem te drejte!Por...[/quote


i nderuar pajtohem me ty sepse ne forumin shqiptar folet vetum shqip po dhe ndigjohet muzika shqip ka vende ne internet ku folen shum gjuh dhe ndigjohen muzika e ndryshme metvrtet une aspak nuk pojtohem te ket ne forumin ton muzika serbe ose fjalt serbe kjo me shqeson pa mas
s besoj se degjojm vetem keng Greke se degjojm edhe te huaja te tjera ,,,sesht ndonje gje ekeqe mendoj ,,gjithsesi secili ka mendimin e vet ,,po ju lutem jo ketu,,,ne tema,te pershtatshme keto ,,,flm per mirekuptimin
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:08
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:10
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:25


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:29


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Vetem kenge Greke! - Faqe 2 N
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:33
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:35


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:35


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:36
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:38


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:39


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Vetem kenge Greke! - Faqe 2 N
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:40


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:40
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:41


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:44


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:46
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:46


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:49


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vetem kenge Greke!

prej Wed 22 Jun 2011 - 22:52


Vetem kenge Greke! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Vetem kenge Greke!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi