Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Seks me 12-vjeçaren “nën hundën” e prindërve të saj, dënohet pedofili

prej Sat 26 Jan 2013 - 1:48
Seks me 12-vjeçaren “nën hundën” e prindërve të saj, dënohet pedofili 256-300x236Pedofili 25-vjeçar Leigh Arense mori dënimin me burg, pasi kishte keqtrajtuar seksualisht një vajzë 12-vjeçare nga Cambridgeshire.
I riu i fshehur në dhomën e vajzës, kreu marrëdhënie seksuale me të teksa shikonte filma për të rritur për dy ditë rresht, ndërsa prindërit e saj që ndodheshin në të njëjtën shtëpi, nuk kuptuan asgjë.


Dhoma e gjumit të vogëlushes ishte në katin e dytë dhe sa herë që nëna e saj hynte në dhomë për të parë çfarë bënte, 25-vjeçari fshihej pas derës.
Në sallën gjyqësore, Arense tha se vajza, të cilën e kishte njohur në një chat, i kishte thënë se ishte 14 vjeçe. Ai tha se kuptoi që ajo ishte 12, kur nëna e saj hyri në dhomë dhe ndjeu erë cigareje. Një moment, i tha se nuk lejohej që një 12-vjeçare të pinte cigare.
Pas aventurës 2-ditore, vajza shkoi bashkë me të në Londër. Prindërit njoftuan policinë kur panë që fëmija e tyre mungonte nga shtëpia.
Gjykata e dënoi të riun me 4 vjet burg.
“Nuk ishte një vajzë 18 apo 19 vjeçe. Je i rritur. E dije që prindërit e vajzës ishin në shtëpi dhe fshiheshe në dhomën e saj. Ishte një veprim i papërgjegjshëm nga ana jote për të mos ditur sesa vjeç ishte”, tha gjykatësi Jonathan Haworth. /alb-observer.com/


Seks me 12-vjeçaren “nën hundën” e prindërve të saj, dënohet pedofili Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi