Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mario Tatoo...:)

prej Tue 29 Jan 2013 - 22:06
Ketu do mund tju tregoje punimet e tij Marigleni,tatoo te bera nga dora e tij... shikoni disa vepera nga puna e Mariglenit tatuazh dhe pikturat ...skica tatuazhi Very Happy


Mario Tatoo...:) 182274_100266880155245_1859424180_n

Mario Tatoo...:) 73775_100267020155231_720423399_n

Mario Tatoo...:) 250710_100266600155273_124927924_n

Mario Tatoo...:) 44702_100266356821964_1986419215_n


Mario Tatoo...:) 391309_100266086821991_455770661_n

Mario Tatoo...:) 484865_100265853488681_1648100084_n


Mario Tatoo...:) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Mario Tatoo...:)

prej Tue 29 Jan 2013 - 22:08
e du dhe un nji


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Mario Tatoo...:) Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mario Tatoo...:)

prej Tue 29 Jan 2013 - 22:11
Mario Tatoo...:) 419772_100265080155425_1908390546_n

Mario Tatoo...:) 549983_100264920155441_1755299762_n

Mario Tatoo...:) 321339_100264456822154_1573809796_n

Mario Tatoo...:) 73307_100264293488837_821922832_n


Mario Tatoo...:) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Mario Tatoo...:)

prej Tue 29 Jan 2013 - 22:13
flm per ndihmen tende zonjushe ana je shume e sjellsheme dhe e mire , kushe te doje tattoo do me gjej te linku ime qe do e shkruaj pas pak Very Happy flm
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Mario Tatoo...:)

prej Tue 29 Jan 2013 - 22:14
Mario Tatoo...:) 603037_100263380155595_1146701823_n

Mario Tatoo...:) 539113_100262873488979_823536377_nMario Tatoo...:) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Mario Tatoo...:)

prej Thu 31 Jan 2013 - 15:52
zonjushe ana vendos dhe pak linkun tim te faqes tatuazhit te lutem ?
Sponsored content

default Re: Mario Tatoo...:)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi