Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?!

prej Thu 31 Jan 2013 - 11:51
Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Fendi-1
Moderne apo provokuese?! Këto do të jene dilemat kryesore të femrave këtë pranverë pasi do tju duhet të bëjnë një zgjidhje të zgjuar.
Çdo veshje është e lidhur me linjat trupore, motivet e larmishme dhe ngjyrat nga më atraktivet dhe më të preferuarat.

Detaje, veshje të gjitha elementet me sa duket janë punuar në perfeksion, si dhe prerjet gjeometrike, dizajnet me këto forma janë krijuar me qellimin për t’i bërë fashionistat e vërtetë të kategorizohen të gjithë në një grup të njëjtë sofistikimi.
Një ndër super firmat me famë botërore “Fendi” ka paraqitur për publikun koleksionin e tij për Pranverën dhe verën e 2013-ës./alb-observer.com/
Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Fendi-2Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Fendi-3Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Fendi-6Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Fendi-10


Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?!

prej Thu 31 Jan 2013 - 12:37
me shum jan provokuseAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?!

prej Thu 31 Jan 2013 - 12:41
Kushtrimi4 shkruajti:me shum jan provokuse

Bej endrra per te na pare me cembere ti ne, rrushhh kur t'iu shohim e ne ju me ndonje fustanelle grrrr


Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?!

prej Thu 31 Jan 2013 - 13:04
vetem njera me provokon
Sponsored content

default Re: Këtë vit femrat do të jenë moderne apo provokuese?!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi