Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin

prej Thu 31 Jan 2013 - 20:06
Stilistët për sezonin e këtij dimri kanë menduar që veshjet e trasha të jenë sidomos ato me pupla, të cilat mund të kombinohen lehtë dhe me veshje si sportive, por edhe ato elegante.
Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin F.0130113923798_m
Moda për këtë dimër është tepër joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin, ndaj nëse nuk keni, blini peliçe me ngjyra, veshje me pupla, xhaketa lëkure, leshi dhe mos harroni, flokët e krehur të gjatë të lëshuar do jua shtonin dhe më tepër bukurinë. E nëse femrat e bëjnë këtë, qyteti mund të transformohet lehtësisht në një xhungël urbane plot me ngjyra.
Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin Feather-jacket-120-wallis-7
Puplat dhe veshjet e leshit mund të durojnë dhe ngjyrat e forta, si ato fluoreshente dhe kjo mund t’ju tregojë edhe më të dobët në dukje, pavarësisht veshjes së trashë.

Për ata që nuk kanë mundësi me peliçet e shtrenjta mund të shfrytëzojnë ato peliçe dhe jelekë të punuar nga leshi i deles.
Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin Outerwear-peacock-feather-f


Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin

prej Thu 31 Jan 2013 - 20:16
Menyr e mir per femrat,po ne meshkuj te vdesim se ftohti..?
Ska ndonje menyr per te na mbrojt
RazzNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin 1t7y1w
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin

prej Mon 4 Mar 2013 - 21:00
Ja FALKO dhe per ju meshkujt, mos thuaj s'me pelqejne pastaj Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin 721253
Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin JacketsMensOtter2950 Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin Fur-jackets-for-men_02
Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin X3


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Peliçet, joshëse dhe praktike për të luftuar të ftohtin

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi