Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default GJEOGRAFIA E FEMRES

prej Sun 10 Feb 2013 - 12:41
Gjeografia e femres
meshkujt mendojne si me poshte

Kur eshte 18-21 vjec, nje femer eshte si Afrika ose Australia.
Eshte gjysem e zbuluar, gjysem e "eger" dhe me natyre te bukur.

Kur eshte 21-30 vjec, nje femer eshte si Amerika ose Japonia.
Komplet e zbuluar, shume mire e zhvilluar dhe e hapur ne tregti sidomos ne makina dhe na para ne dore.

Kur eshte 30-35 vjec, nje femer eshte si India ose Spanja.
Shume e ngrohte, e shplodhur dhe e bindur per bukurite e saja.

Kur eshte 35-40 vjec, nje femer eshte si Franca ose Argjentina.
Mund te kete qene gjysem e shkaterruar nga "lufta" por mund te kete akoma vende te ngrohta dhe te deshiruara per te vizituar.

Kur eshte 40 - 50, nje femer eshte si Jugosllavia ose Iraku.
Ka humbur luften dhe ndiqet nga gabimet e bera ne te kaluaren. Nje rikonstruksion masiv eshte i nevojitshem.

Kur eshte 50-60, nje femer eshte si Rusia ose Kanadaja.
Shume e gjere, e urte dhe me kufinj pak a shume te pakontrolluar por klima e ftohte i mban njerezit larg.

Kur eshte 60-70, nje femer eshte si Anglia ose Mongolia.
Me nje te kaluar te bujshme, te ndritur dhe pushtuese, por me nje te ardhme jo te mire.

Kur eshte 70 e siper, nje femer eshte si Afganistani.
Te gjithe e dine se ku eshte, por asnjeri nuk do qe te shkoje atje.AH SE PER PAK HARROVA
NE MOSHEN 80-90 ESHTE SI HIROSHIMA
grrrr grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: GJEOGRAFIA E FEMRES

prej Sun 10 Feb 2013 - 12:47
Burri: Më në fund! Oh sa e kam pritur këtë çast

Gruaja: Do që të ik?

Burri:U çmënde? As ndërmënd të mos të të shkojë ndermend

Gruaja:Më do?

Burri:Natyrisht! Gjithmonë!

Gruaja:Më ke tradhëtuar?

Burri:Oh Zot! Natyrisht që jo.

Gruaja:Do bësh sex vetëm me mua?

Burri:Sigurisht. Do shfrytëzoj çdo rast për atë punë.

Gruaja:Do më rrahësh??

Burri:U çmënde? Pyetje është kjo?

Gruaja:Duhet të të besoj???

Burri:Duhet ta dish mirë këtë.


Pas martese: lexoni dialogun nga poshtë lart


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi