Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Antaret e humbur

prej Sun 10 Feb 2013 - 22:36
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Ketu do japin llogari te gjithe ata qe mungojne ne forum per me shum se
nje dite. Antaret e humbur - Faqe 4 3631317773
Ti shohim mungesat e socme...Se ne fund te vitit do i ngelim...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Antaret e humbur - Faqe 4 Image

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Antaret e humbur

prej Wed 1 Jul 2020 - 21:50
Te gjithe keni humbur, pse?... Apo aq ishin forumet, sa te festohej Pavaresia e Kosoves dhe 100 vjetori i Pavaresise se Shqiperise?... Apo thjesht ceshtje politike, qe shiko se me demokracine ka liri fjale ndersa me socialisten ka pune e s'ka kohe te lire?... 

Ndoshta forumet dolen nga moda se eshte facebook dhe youtube konkurent, por gjithsesi forumi ka vleren e tij nese anetari di ta vleresoj e mos te rrij si qyp apo t'i bjeri fyellit ne nje vrime, si ca e ca...

Uroj te jeni mire!


Antaret e humbur - Faqe 4 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi