Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Cfare eshte dashuria per ty??

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:44

Cfare eshte dashuria per ty??


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:46
Asht nji njeje qe vjen nga thelsia e shpirtit ...dhe lum ai qe ka ne shpirt kyt ndjenje


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? N
Krenarja
Krenarja
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1130
<b>Hobi</b> Hobi : sport karate
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku banon babi im
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/07/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:47
dashuria eshte Kuptimgjere ama dashuria ndaj prindit eshte me e mira qe mund te ekzistoje aKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:51
dashuria esht diqka qka ne nuk e kuptojm sepse vetum zemrat tona kur te bashkohen ather fillon lumturija shpirtroreCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:59
ne dashni rrezikon deri ne piken e funit dhe se kerkon shpesh here shpetim prej saj ....por ajo dashni te kalon afer tu tu lut qe te jesh afer saj dhe te ndiesh per at dashni dhe ta mash at dashni q ete mos vine dikush dhe ta rrembejne prej dore .......


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? N
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 5 Jul 2011 - 22:00
se di hiq se ndryshe po e mendoj e ndryshe po me del./...avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 11 Jul 2011 - 18:00
Uj buk krip e djath qajo qe me mban te gjall heheh


ehm dashuria ku mja nis mer hehe

vet fjala dashuri tregon e te thot se esht magjike per qdo person qe jap dashuri te sinqert,dashuria nuk eshte iluzion as enderr por realitet ajo qfar na ndodh neve dit per dite ne jete,diqka e mir e bukur shum diqka qfar zemren na ngacmon.......per me spjegu fjalen dashuri me mir ndoshta duhet te isha i dashuruar e mes te flas e shkruaj fjali sepse vetem aj qe e ndjeh ate e ka edhe ate knaqsi


Edituar për herë të fundit nga Misteriozi në Mon 11 Jul 2011 - 23:10, edituar 1 herë gjithsej


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 11 Jul 2011 - 19:10
Po te flisja gjuhet e gjithe botes dhe te engjejve,dhe te mos kisha dashuri,do te behesha si bronx qe kumbon ose si cimbali qe tingellon.
Edhe sikur te kisha dhuntine e profecise,edhe te dija te gjitha misteret dhe mbare shkencen dhe te kisha gjithe besimin sa te luaja nga vendi malet,por te mos kisha dashuri,nuk jam asgje.
Edhe sikur te ndaja gjithe pasurite e mia per te ushqyer te varferit dhe ta jepja trupin tim qe te digjej,e te mos kisha dashuri,nuk do te me vlente asgje!
Dashuria eshte e durueshme;plot miresi;dashuria nuk ka smire,nuk ve ne dukje,nuk krekoset.
Nuk sillet ne menyre te pahijshme,nuk kerkon te sajat,nuk pezmatohet,nuk dyshon per keq;
nuk gezohet per padrejtesine,por gezohet me te verteten.
I duron te gjitha,i beson te gjitha,i shpreson te gjitha,e mban cdo gje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 11 Jul 2011 - 23:25
Diqka qe nuk mund te pershkruhet me shkronja !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Mon 11 Jul 2011 - 23:31
vullkan


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default C'fare esht dashuria per ju?

prej Wed 10 Aug 2011 - 1:29
Dashuria eshte si .......mbaroje fjaline seriozisht ose funnny!!!

.............Si mjalt


Edituar për herë të fundit nga Aяjαиα në Sun 19 Feb 2012 - 23:14, edituar 1 herë gjithsej


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Wed 10 Aug 2011 - 10:18
Dashuria eshte si ai.....(saraqi)qe te ha avash avash nga brenda e pastaj nga jasht derisa te te perrfundoj.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Wed 10 Aug 2011 - 14:25
..si oksigjen per mushkerite


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Wed 10 Aug 2011 - 15:48
... nuk mund te pershkruhet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 12 Aug 2011 - 22:33
Dashuria eshte si ai.....(saraqi)qe te ha avash avash nga brenda e pastaj nga jasht derisa te te perrfundoj...........serish kete do thoja
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 12 Aug 2011 - 23:13
ashtu esht Ina


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 12 Aug 2011 - 23:18
Dashuria eshte per fukara...si puna ime Çfarë është në të vërtetë dashuria? 45550
Thelleza
Thelleza
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 524
<b>Hobi</b> Hobi : Noti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/08/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 12 Aug 2011 - 23:36
Dashuria eshte si mjalt Very Happy


Çfarë është në të vërtetë dashuria? 520772
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 12 Aug 2011 - 23:51
dashnia .......shume shkrimtare kan shkru per te , shume aktore kan lujt per te , gjith bota ka punu me nxjerr ne pah virtytet e saj por asnji nuk arriti te thot dashni ta paca borxh per dhimjet qe jep


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? N
lenada muho
lenada muho
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 7
<b>Hobi</b> Hobi : nuk kam
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 23/08/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 15:13
eshte si koha....diell....shi...rebesh....debor......diell
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 15:20
so oksigjeni per te mbushur mushkerite...


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 16:51
lenada muho shkruajti:eshte si koha....diell....shi...rebesh....debor......diell
Çfarë është në të vërtetë dashuria? 322547 tamam
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 16:55
dashuria eshte ajo qe njeriun e ndryshon te gjithe si njeri e ben te mire ose te keq varet si e jeton jeten dhe sipas situatave te jetes
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 16:56
ESHTE VET JETA

_____________________
dashurin jetoje me :Lluve: jo me mendje
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 16:58
e drejt zonjushe ina ,,, me duket se me ndjek kudo qe jam grrrr grrrr grrrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 17:02
Po sikur te ndodhe kunderta Çfarë është në të vërtetë dashuria? 3480151997
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 17:04
ahahhaha domethen po me thua qe te ndjek une kembe kembes ???????sme ke bere asgje qe te te ndjek grrrr grrrr grrrr
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 17:10
jo jo ,une s thash gje,,,vet e the ti grrrr as ti s me ke ber gje jo
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 17:13
grrrr grrrr grrrr je shum gazmore dhe shum e zgjuar zonjushe di si te besh shaka me pelqen kjo gje
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Tue 23 Aug 2011 - 17:15
Me vjen mire po besoj se edhe ti je i tille ,qe mundem e une bej shaka..apo jo?
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default cfar esht dashuria per ju?

prej Sat 8 Oct 2011 - 18:37
DASHURIA...fjala magjike qe ju dridh zemren shum personave...nese duhet ti tregoni dikujt qe ska dashuruar asnjher se c'esht dashuria,si do te ja pershkruanit... Çfarë është në të vërtetë dashuria? 2550940759
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Oct 2011 - 18:58
Per mu Dashuria eshte...buzeqeshje por eshte dhe qarje e lot.Dashuria eshte...diell por eshte dhe shi,ndonjehere eshte ere e lehte,furtune e stuhi.Dashuria eshte...dite e gjate por dhe nate pa mbarim...eshte si loje,si bixhoz ndoshta dhe si argetim.Dashuria eshte...lule por mund te jete dhe gjemb,ndonjehere eshte me ngjyra ka raste ku eshte dhe e erret,sterr e zeze.Dashuria...mund te jete femer por mund te jete dhe mashkull,ndonjehere eshte si serial,ndonjehere si teater...ndonjehere te gezon e befas te zhgenjen,njehere ta thote troç e njehere te genjen...pastaj te do e me pas te urren...
Dashuria...kjo fjale me 7-shkronja,eshte shume e bukur por ndonjehere te duket sikur je ne "koma",ne ndonje çast eshte...si ilaç qe te sheron por te behet dhe si semundje e pasherueshme qe nuk ke ç'i ben.
Dashuria eshte...si paqja ne jete por eshte dhe si nje lufte,qe nuk e di ç'te pret...eshte si fushe me lule por dhe si shkretetire,eshte e embel mjalte por dhe zeher me kripe...eshte si zogu qe gjithkund fluturon por eshte dhe si blete qe veç ne nje lule shkon.Dashuria eshte...kujtimi por dhe harresa.
Kjo eshte dashuria...me plote te mira e te keqija.
Kjo eshte DASHURIA...ku pa te s'rron dot rinia...po ashtu edhe pleqeria Razz
ihiiiiiiiii sa e zgjata..sori Çfarë është në të vërtetë dashuria? 721253


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Oct 2011 - 19:02
"Dashuria eshte si .......!!!"
me
"cfar esht dashuria per ju?"

dy temat u bashkuan


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sat 8 Oct 2011 - 19:40
Message reputation : 100% (1 vote)
dashuria te mbush jeten,ta plotes,edhe me situata negative o positive...
per te gjith ata qe se kan provurar asnjher,dashuria te ben qe te prekesh qiellin me gishit,por shum her edhe ferrin...
dashuria te ploteson jeten,te lumturi lot e gezim...
dashuria te ben te vuash,por nga vujtja merre gjerat positive dhe s'heq dor asnjher nga ajo...pa dashuri njeriu smund te jetoj....


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Çfarë është në të vërtetë dashuria? Image
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sun 9 Oct 2011 - 11:04
cdo gja qe ka te bajne me emrin e tij


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfarë është në të vërtetë dashuria? N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Sun 23 Oct 2011 - 21:23
...ndjenja.


Çfarë është në të vërtetë dashuria? 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cfar eshte dashuria per ty ose cdo te thot fjala dashuri !!!

prej Sat 4 Feb 2012 - 19:21
" Dashuri " eshte tema me e rendesishme ,me terheqese dhe me misterioze e jetes
Por c'eshte dashuria ???

Ne te gjithe kemi nje ide subjektive per dashurine por deri me sot askush nuk ka mundur te pershkruaj me fjale ne menyre te plote thelbin e saj.
Ne dashuri te vertete eshte e mundur te falesh gjithcka, sepse ajo eshte nje ceshtje e ndjenjave dhe jo e deshirave.
Dashuria eshte ndjenja me e buku...r qe mund te ekzistoje ...Eshte ndjenja qe e mban njeriun gjalle...Eshte nje zinxhir i padukshem qe mban te lidhur dy zemra dhe qe kur thyhen merr me vete copa nga keto zemra , te cilat nuk i zvendeson dot..
Gjithcka ne kete bote mund te kete nje fund, por vetem ndjenja e te qenit i/e dashuruar nuk mund te mbaroje nese ka lindur tek te dy personat.
Perkundrazi ajo forcohet me shume , kalon cdo pengese dhe fiton gjithmone kunder kujdo.
Kur je i dashuruar dashuria eshte gjithmone me ne : ne endrra . kur jemi zgjuar. ne mengjes .ne darke . ne rruge, pushim ...
Pra te shoqeron ne cdo sekond te jetes ..!
Aftesia e mrekullueshme per te pare tek nje njeri ate qe ai nuk eshte si dhe kenaqesia qe dy njerez gjejne tek njeri tjetri , perbejne kete ndjenje unike.
Fjalen dashuri nuk mund ta kuptosh, vec nese dashuron, nese e perjeton ne cdo qelize te trupi


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 17 Feb 2012 - 17:29
Jete,fryme ,energji,shprese...gjithcka,varet si e mendojme ate!


Çfarë është në të vërtetë dashuria? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 17 Feb 2012 - 17:54
Nje kopsht me lule. krtSinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

prej Fri 17 Feb 2012 - 19:37
lenada muho shkruajti:eshte si koha....diell....shi...rebesh....debor......diell
nuk kam c te shtoj
Sponsored content

default Re: Çfarë është në të vërtetë dashuria?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi