Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Cfar esht ndergjegja?

prej Thu 14 Feb 2013 - 23:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Degjojm te flitet shpesh per fjalen ndergjegje,shum her e permendim edhe ne ...cili esht kuptimi i vertet i kesaj fjale...si mund ta pershkruajm ne?
Cfar esht ndergjegja? Images?q=tbn:ANd9GcTLGmDEX6ikox6DQX8SwbDKTBSJ7WEQK-nMPA69wtzrMXe5_1sy4g


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfar esht ndergjegja? Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Cfar esht ndergjegja?

prej Thu 14 Feb 2013 - 23:22
Ndergjegja si baba ka Moralin dhe nene Te Verteten. Ne fillim duhet te fitosh moralin qe te jepet ne familje e shoqeri, te kerkosh te verteten ne menyren tende, dhe ne fund ne qenien tende lind pikerisht krijesa me emrin ndergjegje.

Me duket se egziston nje teme e ngjashme!!!


Cfar esht ndergjegja? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi