Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

+21
pexha
Durrsaku
Juventini
BeSaa
Arian 123
i panjohur
Shqiptare
MeMories
jeta.17
Tollumbace
Tironci
Mariglen
InTeRiStI_vLoNjAt
Calypso
Kristiina
Timi
Malvina
Erioni
Luan_Valikardi
Amelia
Anabel
25 posters
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A ka bejtexhinj forumi yne?

Mon 6 Dec 2010 - 22:48
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Per ato qe sdin cfare eshte bejta po ua them me pak fjale.
Bejta lind ne shkoder,dhe duhesh te kapesh me dike me fjale me rime! ja po filloj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Wink)
ishalla do me beni ball !

Dy fjale un do ti shkruaj,
jo per gje por per nderin tuaj.
ne qofse dikush nga jush me rreshton gje
un rri urt dhe nuk bej ze
por me mu rrini shum urt
se ua merr zoti trut
une e nisa ju vazhdoni
se skam me kohe se me ra telefoni.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 322547


Edituar për herë të fundit nga Arjana në Sat 22 Sep 2012 - 14:26, edituar 1 herë gjithsej


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Thu 10 Nov 2011 - 22:48
Ndaj shoqerise te kesh besim
varet se si i ke dhene mesim
varet se sa din te kuptosh
kurr ne bote mos te harrosh
se shoqeria eshte vlere e plote
kush ta jep duhet ta rrespektosh
ashtu si din te mos e ndeshkosh Very Happy


grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Thu 10 Nov 2011 - 23:10
PO TA K'NOI KANGEN ME SAZE
SE KITARES NUK DI ME I RA
NIGJOJE E MOS BAN NAZE
TJETER GJA NUK DI ME BA... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mon 28 Nov 2011 - 20:27
Aяjåиå shkruajti:PO TA K'NOI KANGEN ME SAZE
SE KITARES NUK DI ME I RA
NIGJOJE E MOS BAN NAZE
TJETER GJA NUK DI ME BA... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 1698836746


Hahahaha Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 135196


Mos e krahaso personalitetin tim me sjelljen time sepse personaliteti im jam un ndersa sjellja ime varet nga ti!!!
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sun 25 Dec 2011 - 19:31
Shum mir ja pskeni nis
recitimet viz per viz
i shkoj e me pelqejen
i lexoj se me defrejen....


Ky forum te paska hije
O moj ana me flok fije fije
Ke punuar e je munduar
per forumin je derrmuarBejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
MeMories
MeMories
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1088
<b>Hobi</b> Hobi : Leximi...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Diku Neper Bote...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mon 2 Jan 2012 - 18:37
edhe ti mir eke

per forum kogja din

mos tja nisi met

livdu se te rritete mendja mandej shum Very Happy


Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter..!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Wed 25 Jan 2012 - 16:35
Message reputation : 100% (1 vote)
O forum forum i shkrete
vec shkodranet te bajn me qesh
te shkrujn bejte me lezet
per me ngel te tan ne ven
nuk mujt durrsi e as vlora
me ba bejte si ban shkodra
per me pas nji forum me humor
nji shkodran te del boll


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21450
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Fri 24 Feb 2012 - 17:21
Furia shkruajti:O forum forum i shkrete
vec shkodranet te bajn me qesh
te shkrujn bejte me lezet
per me ngel te tan ne ven
nuk mujt durrsi e as vlora
me ba bejte si ban shkodra
per me pas nji forum me humor
nji shkodran te del boll

Cka me thene
tash qe mberriti
Luan djale
Gjirokastriti...

Tek a cift?
...o une, o ti
ka me rene
ne dashuri...

He thuaj po deshe... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 81192

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 4053947266


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 21 Jul 2012 - 14:04
Raskapitur e katranosur
Trup e shpirt e sakatosur
Po vajtoj pa fund pa shprese
Qe nje kater ta bej pese

Ti pese me jep nder
Me jep emrin inxhinier
Ta jap un po sta jep dyli
Se s'i thone Filoqyli

Me limite e integrale
S'kemi kohe te vemi ne hale
Ver nje tra e hiq nje vize
Do vdesim mbi analize

Sezoni erdhi:Miremengjes!
Per shkollen sec ndjeva mall
Kam dy vjet pa par nje pese
Dhe neper kurse po qaj halle

Ti kur te jesh merzitur shume
Te kafja e shkolles hajde kerkom
Atje e ulur do jem un
Ne vit te pare si gjithmone

Aty do jem s'do jem larguar
Ne shkolle e mbetur si te tjere
Ne kafenene e preferuar
Aty ku rrine inxhiniere... grrrr


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 21 Jul 2012 - 23:24
Jemi popull
Me tradita
Rrojme pa uje
Edhe pa drita.

Jemi popull i vogel
Me drejtues te nalte
Nuk bindemi aq lehte
Politiken kemi ne gjak.

Jemi popull
Me emer te madh
E gjithe bota
Ne goje na mban.

Na mban ne goje
E na ka zili
Qe ne kemi
Njeqind parti.

Por te gjithe
Te thone c'te dojne
Ne politiken
S'do ta leshojme.

Shume parti
Jane me te vertete
Si kemi per ndonje hall
Por i kemi per qejf.

Qe te gjitha partite
Rrofshin sa malet
Qe na i qajne
Te gjitha hallet... ...........


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default A ka bejtexhinj forumi yne?

Fri 21 Sep 2012 - 20:47
Shtatori po iken dalengadale dhe po afron Tetori. Periudhe dasmash. Boriet e makinave, do s'do ti te kthesh koken, te terheqin vemendjen dhe te çajne daullen e veshit. Dasmat? Eh, sa kane ndryshuar dasmat e sotme!

Mbaj mend qe ne dasmat te cilat zhvilloheshin ne ambjente te vogla (ne shtepi) e ku dasmoret kendonin vete me se shumti, beheshin hedhje -pritje gjate kengeve, ku njerezit e dhenderit mburrnin dhendrrin e shanin nusen dhe anasjelltas. Madje,qysh para se te fillonte dasma, secila pale e dasmoreve mundohesh te gjente "bilbilin" a "bilbileshen" e fisit qofte dhe te larget fare, i cili do ta perfaqesonte ne garen e te kenduarit.

Dicka e ngjashme me bejtet. Bejtet?

E meqe nuk mund te kendojme dot, a fillojme nje gare bejtesh?


Rrezikova te hap temen, por jo te bej bejten e pare. Mbase dhe s'e ngjyej fare. Bujrum bejtexhinj!

PS: dhe ndonje info rreth bejteve apo bejtexhinjve me te medhenj, s'do ishte keq sikur te na e sillnit [smile_1]avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Fri 21 Sep 2012 - 21:27
Mire do ishte t'ja kishe nis vet...per te krijuar nje lloj rime bejtexhiu!?


Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Fri 21 Sep 2012 - 21:37
Cfar eshte bejtejxhi i pa njohur?


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Fri 21 Sep 2012 - 21:41
Arian 123 shkruajti:Cfar eshte bejtejxhi i pa njohur?
Bejtexhi i nderuar do te thot,qe komunikimi te jet me vargje...
pra,kur ti me flet me vargje,une duhet ta kthej me vargje...
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Fri 21 Sep 2012 - 21:44
Flm i pa njohur,nuk e kisha degjuar kete fjale dhe kete profesion.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:31
T'ua hjeki turpin po filloj une Very Happy Very Happy


Cke more cun qe me shikon me sy
a harrove qe nuk jam per ty Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:37
Moj Venus moj vetull holle
nazemadhe ty te thone
lum shoqeria forumore
vallen per bukuri e more Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 721253


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:38
Te shikoj me sy se nje borxhe me ke,,,
kujtohu ku ma ke...


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:40
U kujtova nuk ta kam
po me Anen une e kam Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 4053947266


BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:41
C'jane keto fjale qe mi flet
cfare borxhi te ti me paska mbet Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:46
Kur ishe e re me the,,
leje ate qe ke ,,se tek une do gjesh me mire se ajo qe je..


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:47
Hahahaahhaahha

Leri fjalet mor i ngrate
kam qene e re e nuk kam mendu me gjate...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:48
Me e mire se ajo nuk je

se tjeter gjini ke Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 3886741359


Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:51
I ri isha e une
po ce do me le pa martum


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:54
Nuk ka ngel
larask pa bisht
cap dhe ti Berto
ta gjesh tani


BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:54
He se nuk ka mbet kush pa u martu
shijo beqarin se nuk je per mu Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:56
Capa pas kesaj,, po ja qe me la


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 0:59
Per ty isha deri dije
po sot po shikoj se po me nxjerr prej shpije Merzitur


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 1:02
Mos te keqen lala ty
merr Xhevrijen e shko ne shpi Very Happy Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 1:03
Xhevrijen ti e di
e lash qe kur te njoha ty afro


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 1:06
Ti Xhevrijen e ke lan
po une ty bese nuk t'kam dhan
shkova n'shpi se burrin me vjen
e me na gjet, dyve na pren Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

He me qafsh se ika me,me ke bere me qesh sonte me te madhe....Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 1:12
Milingone ,moj milingone
je punetore ,pa te thone
je e vogel,lozonjare
e me ty e fillova une kete valle stern


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 1:14
burrin me the qe do me e len
tani po thua se mos te dy na gjen
e c me dole ginjeshtare
me le pa xhevrije fare pa le


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 1:15
Vallen e fillove me ate[e di ti me ke]
se mua ma shtype koken ne dhe kkk


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 2:23
Juventin s'e ke keq
mileti asht ba per dreq
por shpresojme ke miresia
pa vlu druni e ligesia
rrijme dy ore e bajme muhabet
se ma vone puna na pret fff


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 2:26
Se kto pun keshtu nisin
po te dy kur do e bitisim
vec me llogje ska lezet
duhen dhe veprat nganjehere Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 721253


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 2:28
A e mban mend mire,
ne u dogje ne zjarrin tim,
apo te ka ik koka si shelegu,
ne ndonje gijotine?
Se ky zjarri im qe thua ti ,
ka kohe qe s'djeg me asnje shpirt,
se mbreti Diell ,fort eshte merzit me mue
e me nje vello persiper fytyren ma ka mbulue
qe kur me emra te ndryshem ,
njerezit jane duke me me kerkue ,
e kristale akulli ,shpirtin ma kane mbulue kkk


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 2:37
Une mend mire mbaj
se ky zjarr te dy na kall
me ka ik petlla prej teje
kur te shoh ne penxhere
zjarri yt e zjarri im
ka kohe qe jan nje shpirt
se dhe Dielli ska cna ben
rrezja ime te ka mbulue
asnje emer nuk ka vler
emri i vetem jam une per ty
se me zjarrin e dashurise
shpirtin tand e kam mbulue leshh
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 2:50
e zjarr zjarr cfar po ben akoma ti
digje te panjohurin
e lere arjanen se pastaj tek une do vi stern


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 5l3r52
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21450
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 14:20
E kemi nje teme te tille, nese mundet kush t'i bashkoje!
Ana e di...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21450
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Sat 22 Sep 2012 - 14:25
(Kjo tema duhet bashkuar me temen "A ka bejtexhinj...)


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 4 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi