Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A ka bejtexhinj forumi yne?

prej Mon 6 Dec 2010 - 22:48
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Per ato qe sdin cfare eshte bejta po ua them me pak fjale.
Bejta lind ne shkoder,dhe duhesh te kapesh me dike me fjale me rime! ja po filloj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Wink)
ishalla do me beni ball !

Dy fjale un do ti shkruaj,
jo per gje por per nderin tuaj.
ne qofse dikush nga jush me rreshton gje
un rri urt dhe nuk bej ze
por me mu rrini shum urt
se ua merr zoti trut
une e nisa ju vazhdoni
se skam me kohe se me ra telefoni.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 322547


Edituar për herë të fundit nga Arjana në Sat 22 Sep 2012 - 14:26, edituar 1 herë gjithsej


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 24 Sep 2012 - 22:49
BeSaa shkruajti:Kur je me nerva e te ka humb bilanci
hyni ne forum me batuta na pret Tironci
Gjithmone i disponuar e ne argetim
te bene te qeshesh pa perfundim... Very Happy
Me ka marre malli .me provu..
ate flin ,per me shiju???
grrrr grrrr grrrr
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 24 Sep 2012 - 22:51
Hajde ne Kosove per merak
te beje flija me kajmak ... Very Happy Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 24 Sep 2012 - 22:52
shume shpejt atje do vij..
dhe per fli dhe per SHqipri ???
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 24 Sep 2012 - 22:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Mire se ardhsh e te prifte e mbara
sa per flija te bene dada,
Si ne Kosve ashtu edhe ne Shqiperi
do te gjeshe ngrohtesi...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 24 Sep 2012 - 23:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Kemi Besen
qe ben fli..
qe merr
10 ne poezi..
......................
dhe Arjana
kur ka hene..
asnje bejte
slen pa thene..
.......................
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 25 Sep 2012 - 0:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Dikush fol shume e dikush pak
dikush afer e dikush larg
ca ne fshat e ca ne qytet
e krijojne kete milet
nuk me mebet tjeter
vetem me ju pershendet.

Nuk ka gje qe eshte lire
po ju them naten e mire...
Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 25 Sep 2012 - 9:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Tironci shkruajti:kemi Anen qokatare..
kur ka nerva ,sna flet fare???
kemi Besen zyshen tone..
laps e pena ka gjithmone..
dhe Durrsaku si qeros..
kujton se u bo deti kos..
ka dhe tjere spo i permend..
qe si kane dy pare mend grrrr
mos harro tirons se une jam durrsak
edhe kosi nuk me pelqen aspak
me te vertete deti me pelqen
ne vere e dimer prane tij me gjen
aty femrat me rrobebanjo te lene pa menPra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 16:53
Anetaret e ketij grupi
ndoshta jane ne pushime
ndoshta pas ketij muaji
na mbysin me vershime

Ndoshta disa kane shkuar
te i mbushin baterite
te i kethehen grupit
me te njejtat risite krt


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 17:11
Kaq e pati dhe ky grup
s'ka me bejte, si s'ka turp?
S'ka forum e as rrjete sociale
s'ka komunikim e nota verbale

Ja po presim kete fundjave
ndoshta jane rruges tuj ardhe
Kam pershtypje me autostop
rendesi s'ka vec a vijne dot.? Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 721253


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 22:44
Vijne e shkojne sa here qe dojne
disa nuk kane kohe e disa pertojne.
Disa ikin diku tjeter per diskutim
e kthehen prap ketu duke thene isha ne pushim.

Nese pak ua prish terezin
ikin si me qene me termin.
Kenaqesin nuk e gjejne askund
prap kthehen ne kete forum...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 23:03
Message reputation : 100% (1 vote)
a po vlejk per mua kjoAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 23:10
Per nje bejte kam shume malle
Nuk di Pexha dhe Tironci a jane gjalle
Ndoshta jane vizite te tezja dhe daja
Apo fajtor eshte vertet kjo fundjava!
Pa Pexhen, Tironcin, Durrsakun,... dhe
shkodrane dhe te tjere qe nuk me kujtohen
Vertet bejtet nuk kane hic lezet
nese edhe ata nuk inkuadrohen ! Very Happy


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 23:20
kure po vjen koha me u zgjue
ket forumin nuk e kam harru
po ky rrjet qofte mallku qe pase meje nuk po
vjet badihava laptopi po me rrinAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 23:25
Grupi cohuni prej gjumi
Ne katund po na merr lumi
Ka dale Pexha me liber t'ri
ka t'fryj era po shkon bari
Delet tash i kapi frika
Iku Pexha nga politika
Nuk po din bre c'ka me ba
qe kur grupi nuk ban ma za....

Uriiimeeeeee Pexha :) Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3728071597


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 23:29
Arjana shkruajti:Grupi cohuni prej gjumi
Ne katund po na merr lumi
Ka dale Pexha me liber t'ri
ka t'fryj era po shkon bari
Delet tash i kapi frika
Iku Pexha nga politika
Nuk po din bre c'ka me ba
qe kur grupi nuk ban ma za....

Uriiimeeeeee Pexha :) Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3728071597
flmshAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 3 Oct 2012 - 23:34
Dimri erdhi, vertet vera shkoi
bejtegjinjt nga gjumi askush nuk i zgjoi
Si duket i ka kapluar puna o dashuria
i kane punet ne dyzen, s,ju prishet rehatia

Prandaj kahere eshte shkrire bora
eja te fillojme ju lumte juve dora
jemi shperndare , jemi pike e lum
na bashkon vetem nje forum !


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 4 Oct 2012 - 17:01
ka ...po sidomos uun sjam per bejte sot ......


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 N
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 4 Oct 2012 - 22:54
Sa merzi me vije te marr librat ne duar
jam e lodhur dhe asgje nuk kam per te kuptuar...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 4 Oct 2012 - 22:59
moje ti qik qe shfleton internetin a te bjen men per mu te shkretin
nese per mu te bjem nedrmen qoma ni pm me ni her ........Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 5 Oct 2012 - 0:02
Hajde o bejtegjinje
nga gjumi te zgjohemi
mendoj se erdhi koha
pak te aktivizohemi

sikur kemi rene
ne gjum te thelle
ka kaluar koha
sgje nuk kemi mbjelle

Kemi potencialin
e kemi traditen
ta shfrytezojme naten
madje edhe diten

Me ka marre malli
ua kam harruar stilin
a ka ndokush nga ju
qe e ndeze fitilin

Mbresa dhe Maksi
sikur jane ne pushim
Viola dhe Luna
pak si ne hidherim

Administraorert e grupit
nuk jane fare aktiv
do e jap propozimin
madje per shkarkim grrrr


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 16 Dec 2012 - 21:09
Po ja nis
nje remba remba
por si tre-
ndafil me gjemba...

Gonxhe gonxhe
flete flete
vajzat e
bukura vete...

Gjethe gjethe
gjemba gjemba
djemve c'u
gjemonte kemba...

Po gezonte
manaferra
shoqerine
qe kish nga hera...

Celin gonxhet
kur shikojne
ato gjemba
qe i mbrojne...

Bukuria
permbi krye
ngjan si tre-
ndafil me yje...

(E.J.K)


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 16 Dec 2012 - 21:16
Ariana shkruajti:Per nje bejte kam shume malle
Nuk di Pexha dhe Tironci a jane gjalle
Ndoshta jane vizite te tezja dhe daja
Apo fajtor eshte vertet kjo fundjava!
Pa Pexhen, Tironcin, Durrsakun,... dhe
shkodrane dhe te tjere qe nuk me kujtohen
Vertet bejtet nuk kane hic lezet
nese edhe ata nuk inkuadrohen ! Very Happy
...............................................................
krejt kto bejte .
kisha harru
se per ket pune
me kush se rru. grrrr grrrr
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 16 Dec 2012 - 21:21
Tironci shkruajti:
Ariana shkruajti:Per nje bejte kam shume malle
Nuk di Pexha dhe Tironci a jane gjalle
Ndoshta jane vizite te tezja dhe daja
Apo fajtor eshte vertet kjo fundjava!
Pa Pexhen, Tironcin, Durrsakun,... dhe
shkodrane dhe te tjere qe nuk me kujtohen
Vertet bejtet nuk kane hic lezet
nese edhe ata nuk inkuadrohen ! Very Happy
...............................................................
krejt kto bejte .
kisha harru
se per ket pune
me kush se rru. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3631317773 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3631317773


O Tironc
o mjekerosh
rruje pak
se te mer osh... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3631317773


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 16 Dec 2012 - 21:26
e Luan une cka
me te thon.
nuk ka uje
naten kur esht von.

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 16 Dec 2012 - 21:37
Tironci shkruajti:e Luan une cka
me te thon.
nuk ka uje
naten kur esht von.


Ne Nju Jork
nuk paska uje
ndaj Tirona
ka rremuje...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 6ds9w0
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:00
Tash tri vjet tu prit nji po
Hala zemra s'po ta thot
Nuk e di ca dreqin do
Po m'duket vetja si idjot

S'je e vetmja ne ket bote
Vetem se m'je ba fiksim
Nuk e di menja ca t'thot
Ose ndoshta s'ke guxim

Ndit te ftohta e me bore
Jashta shkolles te kam prit
Lagun qulle me cader n'dore
Ti s'ke dashte me ja dite

Nuk ma ka pa hajrin shpia
Asnjeher per paradite
M'thane sot se nuk e dija
Se ti paske kene lesbike.
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:02
Po ku je moj budalaqe,
a ta pufi njenen faqe,
ndigjo ktu more Shpirtak,
bane xhiron rrumbullak... Very Happy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:04
"A ka bejtexhinj forumi yne?"
me
"Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!" u bashkuan

Lini nam tash grrrr


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 19 Feb 2013 - 15:27
Të rastis me qesh prej hallit, se t'xen n'gusht në kallabllek, pavarsisht se don "grusht ballit", me iu dukë Rakia, Jack.
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:06
Mbi kale qendrove shume.
Po ti vertete je burre.
Tashi qe hipa une.
Nuk do te zbres ma kurre.

Tani do ta la nam.
Me kete tehe te shpates.
Po ti mos udhto n'kamb.
Hip n'autobus t'Laprakes.

T'guxoje kush para t'm'dalin
Se ndrysh do ia baj gjamen.
Gjergj,prap, do ta kthej kalin.
Sa t'zhduku Edi Ramen.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 574724_480049335389170_202891380_n
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:11
nuk po dihet kush eshte burri
gjitheve,po u hahet laknuri
te gjithe duan njeri-tjetrit ti hypin
ende pa u ngjite,e zdeshin rrypin
dikush ne kal,dikush me autobus
rrugetojne nuk ndalen,nga lakmia prush

Veq shqiptaret,per te zgjedhur kombetaren
do te duhej te i zbritnin,Edin dhe Salen
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:12
a eshte kush ktu
perme bo bejta
po ja nis me ca t,verteta.
.....................................
Per Insida ..
goce per smari
e gjate e trashe
porsi mullari. grrrr grrrr
..........................
kurse MIKA
vajz SHkodrane
e bukur eshte ..
porsi Lumjane
....................... grrrr grrrr
kurse Lazdranja .
kjo Kosovare
syni i saje
sblehet me pare
............................ grrrr
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:17
cke ti cuni
mos je krisur
gjitha gocat i ke katandisur
i ngrohe ti,me fjale shume
i vjen koha,ti marr une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 1698836746 grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:26
Do ti marresh..
kur te jesh gati???
mos te zej gjumi..
pa shku ke krevati??
............................... grrrr grrrr
Se keto gocat ..
Baca SHabon...
duan pune
jo barbon
..................... grrrr
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:29
pune,pune
nate e dite
ka thene Naimi
o Tironci,kete e dua une
eshte merak i imi Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 1698836746
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:33
lene Naimin
se ka shku
kur per femna
ska punu ..
.......................... grrrr

Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:37
sa i ombel qe je
e plot energji
per ate dashurin time
te kam falur vetem ty ...


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 21 Feb 2013 - 21:38
Naimi beri
vepra dhe pune
kishte nje te keqe
nuk hynte ne forum Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 1698836746
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 22 Feb 2013 - 3:05
emigrant dhe emigrante
ju qe jeni tan matan
na diftoni pash njat zot
kush ka mall me shku n'Tiran


pa furgon,dhe pa taksi
na diftoni pa pik zorit
tanve sot ju çan n'Tiran
Bora juj ,me tren zhavorit


treni gjat çuf çuf çuf
kush prej jush nuk e ka knu
veç per hajr e keni Boren
da marrina me ju kujtu Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3631317773Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3631317773Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 3631317773


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 Bar_glitter_crown_bar
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 22 Feb 2013 - 11:11
baj me dal neper qytet
me thon robt a ke lujt menc?
tan ky shi qe ka ra
don me ba dhe nji gar?
shkojne makinat si ujvar
neper rrug pa hyzmeqar
ti kujton se bajne balet
e menon se jan halvet....
E un tham me hahet buk
der ndyqan tham me shku
e thot zonja tuj kalu
buka iku me vallzu
se un isha tuj pa
qe dyqani ra nanagraj
e ti vajze mos u merzit
rri pa hanger vec nji dit
se na ne kohen e dikujt
rrishim me dit e smujshim me fol..........


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 6 N
Sponsored content

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi