Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A ka bejtexhinj forumi yne?

prej Mon 6 Dec 2010 - 22:48
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Per ato qe sdin cfare eshte bejta po ua them me pak fjale.
Bejta lind ne shkoder,dhe duhesh te kapesh me dike me fjale me rime! ja po filloj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Wink)
ishalla do me beni ball !

Dy fjale un do ti shkruaj,
jo per gje por per nderin tuaj.
ne qofse dikush nga jush me rreshton gje
un rri urt dhe nuk bej ze
por me mu rrini shum urt
se ua merr zoti trut
une e nisa ju vazhdoni
se skam me kohe se me ra telefoni.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 322547


Edituar për herë të fundit nga Arjana në Sat 22 Sep 2012 - 14:26, edituar 1 herë gjithsej


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:16
A moj Selda
moj shkodrane
shoqe e mirë
e kapedane...

Siç ja thonë
në Gjirokastër
a moj Selda
zëmër pastër...

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1994032202


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:18
Luan_Valikardi shkruajti:Ina, Ina
ki kujdes
se të bëra
stjuardes... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Shocked
Laughing Laughing Laughing Laughing
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:22
A mi jau
jau ti
që më le
sot në vetmi...

Shocked


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:24
Ti me le
edhe kete e di
jo vetem sot
po edhe dji...hahahahaaha
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:24
Ina, Ina
pse habite
të kam xhan
moj simpatike...

Shocked


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:27
Ndaj s'më flet
mi jau ti
as me një
mesazh të ri...

Shocked


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:28
O luan o Luan ti
pse me le
ti ne vetmi Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 45550
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 21:29
Mor luan luan me flet
ti munohesh me shkrujt me pen
se ti vjen prej atij veni
qe dolen koka
prej argjeni
prej argjeni e prej ari
ku ja keni Enverit lapidarin ?


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 22:36
Ah selda kapedani
une e di se je shkodrane
me humor ben te qeshin dhe malet
shiko nje her ktej nga vlora se
per humor i ke si ti doj e bardha dor
jemi artista ne ne vlor
gjithmon ta duam shkodern e kemi tradit e zakon Very Happy


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 22:45
ne vetmi me le ti
qe kur me erdhi fati zi
jam ul duke pir raki
nuk e di ne do vish dhe ti


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 22:46
ah mor trim e trim me flet
mora vesh se rrin ne skele
per me shku deri tek sheshi
bani stop me varka peshku
tek kapelja rrin te tan
presin rradhen per me pa
kush do vin nga shkodra e madhe
per me ba hajre ne mhalle
se per pak keni me qa
flamurtarin ken ardh me rra


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 N
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 18 Jun 2011 - 22:51
Ju nga shkodra mir se te vini
por flamurtarin dot se rrihin
mundohuni sa te doni vec
fitoren me flamurtarin mos
e kerkoni esht dicka qe e
enderroni fitoren ne vlore
kurr mos e kerkoni
ju kemi miq e shok
si shkodra ska por kur vjen puna
per futboll flamurtari ju
ben zbor mos harroni se ku jeni
jeni ne vloren e bardh si debora
ju ben te ngrini ne vlor me mos srrini Very Happy


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 19 Jun 2011 - 13:51
A mi jau
jau ti
që më le
sot në vetmi...
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 45550
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 20 Jun 2011 - 21:04
Pak i lodhur
i mërzitur
dhe me Inën
i çuditur...

Po mendoja
i menduar
Inën kush
e ka shqetësuar...

Po ju shokë
e po ju shoqe
si ju kamë
në këto shtogje...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 20 Jun 2011 - 21:07
kam dy dit me cudi te madhe
dhe ne forum rri me hajre
se ky mesi me ka cmen
nuk me len me ke e qet
nuk me len as me shkru
dhe rri menoj une pse po vuj
por u nap nji fjale neri
nuk rin selda pa shkruj n'sherri
se i kam gjith lezet
keto bejtet me sheqer


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 15:43
Më dhëmb koka
si tja bëj
dua lajmet
por s'i gjëj... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Ak-dysteshtata
s'ndihmon fare
shikon vajzat
në dritare... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Vajzat tona
janë flori
por kanë turp
për dashuri... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Çfarë të themi
çfarë të thurrim
iku nusja
e la burrin... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Çfarë të themi
çfarë të bëjmë
pak shaka
dhe ja do flëjmë... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 15:59
hahah qenke gallat mo Luan nga i thurr keto aman kush te frymezon Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746 une sdi te bej bejta ama kam te them se presim Shkodranen per bejta te tjera...Selda shpresoj si vizitore ta lexosh kete e te hysh perseri si dhe shpresoj te jesh mire Very Happy


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:33
Jam keq
sot jam shum keq
s'di ta prish
vetëm ta ndreq... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Qesh e qesh
e duke qesh
ka vajt buza
vesh më vesh... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Ju gënjeva
për njëçikë
se tani
jam i mërzitë... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Tërë orën
po dëgjoj
melodinë
që j'u tregoj... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746Merzitur


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:36
Luan_Valikardi shkruajti:Jam keq
sot jam shum keq
s'di ta prish
vetëm ta ndreq... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Qesh e qesh
e duke qesh
ka vajt buza
vesh më vesh... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Ju gënjeva
për njëçikë
se tani
jam i mërzitë... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Tërë orën
po dëgjoj
melodinë
që j'u tregoj... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746Merzitur
ketu s mundem ma kalon Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 322547
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:44
A mi jau
jau ti
Ina moj
ti mbrekulli...

Pse mi jau
s'ma kalon
në çdo fjal
ti më gëzon...

A mi jau
mi jaushe
po s'ta hëngra
atë gushe...

Pa më thuaj
një të re
mua sot
sa xhan më ke...


Shocked


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:45
Luan_Valikardi shkruajti:A mi jau
jau ti
Ina moj
ti mbrekulli...

Pse mi jau
s'ma kalon
në çdo fjal
ti më gëzon...

A mi jau
mi jaushe
po s'ta hëngra
atë gushe...

Pa më thuaj
një të re
mua sot
sa xhan më ke...


Shocked
Po kur ti me thua kto
a ka mundei te them une ty jo Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 93318
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:54
Ua sa bukur
që e thurre
përqafimin
që e vure...

Eja eja
pak këtu
të të puth
ja si kështu...
:L


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:58
Luan_Valikardi shkruajti:Ua sa bukur
që e thurre
përqafimin
që e vure...

Eja eja
pak këtu
të të puth
ja si kështu...
:L
puthme mo
se te kam xhan
se je djal
e je shejtan Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 113209097
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 28 Jun 2011 - 20:01
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Do të puth
e do të shtrrydh
sa hap sytë
e sa i mbyll...

E prandaj
të kesh kujdesë
se të bëra
Luaneshë...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1286751612


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sun 3 Jul 2011 - 8:11
Kam një Lushe
një mikeshë
që kur stina
ishte vjeshtë...

Bashkë qeshnim
e gëzonim
veç me vargje
bisedonim...

Sa çudira
ka kjo jetë
që më Lushen
s'e kam gjetë...

Po më pa
nga këto anë
i bëj ftesë
që ta kem pranë...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 14:10
Message reputation : 100% (1 vote)
ka luJt mendsh krejt dynjaja
s'marrin er ma nga shakaja
s'ban me lujt e as me qesh
se fill tjetri me ta njesh! Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 14:51
tane te mirat e qejf bajshi
sa te jeni ne kete jete
fort me qeshe po me kujdes
mos t'ju pshtojne ndonji gja nder breke Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 45550


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 15:07
Message reputation : 100% (1 vote)
tani qe kam frymezim spushoj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 45550

o sa qef e sa gezim
jam ba gati n'fluturim
ma kush mu nuk me ngacmon
nuk ka b*** e nuk guxon.. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 552763


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 15:31
ky ak-ja asht ba trim
femi i rritun me perim
po na ban si heroin
se te tane ne sherr i shtin
rri mo ak mo koperativist
se po te bajme kapak revist Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 17:39
paskan ardh trimat e bejtes
ja kan prish lezetin fletes
a kujtoni se nuk dina
e po lypin prej kujt ndihma?

hahaha m'bani me qesh
edhe manget me i pervesh
po nuk m'vjen kurgja me shkru
e s'po di me ju thumbu

per arsy se njata bejta
meritojn kuja te lehta
se per bes si krijim
as kerkund uj nuk pin

shkoni n'shkoll kurs per me ba
konkurenc per me na ba
kaq per sot po du me shkru
ju la lirshem me kriju

kur te vij radhes tjeter
mos t'ju gjej si axha pjeter
me laps n'dor tuj u mundu
5-6 rreshta me i shkru

se me aq sa ju mendoni
ishte dasht mu ba KLINTONI
banju t'shkatht e shkruni mire
per gjithcka ndihuni t'lire

se problem nuk e kam hiq
as per shporten plot me fiq
qe dikur ju kam premtu
m'duket shpejt prep kam m'e pru

ahhh doktorat, gabim fatal
ishte dasht me ju lan n'spital! Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 721253


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 17:55
Plasi lufta
dhe këndej
hidhen bejtet
në betej... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Ça po thoni
ça po bëni
Gjirokastrën
jasht mos lëni... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Se jam gati
si pëllumb
e betejën
mos ta humb... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Kush na erdhi
kush na iku
bën një pytje
simpatiku... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 4 Jul 2011 - 20:57
Tjeta juj trima e trimnesha
rrobaqepse e rrobaqepsa
paskeni harru se ktu asht mretnesha
qe e ban djemt me u dridh ner tesha
Mar ardit si s'msove men
kap e ndrroje shpejt njat tem'
sikur ky ven te kishte ken,
vec per tanen mendjemallsi
mazallah se do u shifte me sy
pranej gjithkun mos ja fut kot
me ken ti vet zot vet shkop
Hajt pra luni njata gishta
tuj i qit njeni-tjetrit bishta
mos te struket nanji si pule
as mos ti djegin kujt miza nen ksule
sepse kot ktyne su thojne rreshta
kane shum fjale te shtremta
e krejt pak te drejta
ma shum rrena se te verteta
shkurt me u qesh me tu zgjat jeta.
Mir u shkrufshim tjeterhere
s'di a ma shpejt a deri ne pranvere
se kyt dimen m'ka met ne dere
me nusnu per te paren here stern


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 5 Jul 2011 - 0:02
Message reputation : 100% (1 vote)
se pse erdha s'di as vete
hajt po thojm me ju pershndet
s'di as me ke me fillu
dit per dit femnat jan shtu
ma mir shkurt un po i bi
kjoft i lumtun viti i ri! Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 570652


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 5 Jul 2011 - 0:06
ti moj ana moj pogradicare
erdhe ktu me ba naj hajre
po nuk din ti me ba bejte
se ske le ne venin e jeme
ti ke shume gaz e harmoni
vec lasgushi din me ba cudi
me ju than ku pogradecarve
rrin urte se ju thash han madhe
neve dim vec poezi
len shkodranet per bejte ti


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 5 Jul 2011 - 0:10
hahaha qa kam qesh
o ti cik ca ke vesh?
ma merr mendja carap leshit
e me shall der mas veshit
shifesh se s'je n'terezi
dreqi krejt te paska hi
ti ne vend qe me u kuru
e semur ke ndejt tuj shkru
si e si me ba bejt t'mir
me shit mend se je e mire
pa kadal, un s'kam nevoje
as per flet e as per boje
as me fol e as me gishta
as me krena e as me bishta
vec ikaq un po te tham
nana e bejtes UN JAM Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 5 Jul 2011 - 0:15
o moj vajze ti famemadhe
ec ne rruge e ban hatame
dhe kur ecen me lezet
u thu njerzve gjith serbes
une jam nana e bejtes madhe
vec harron ti me kallxu
se sje shkodrane ne kyt mehalle
se ne jena te zot e bejtes ne kyt pralle
e slam kerkon me na i marre
se kur flasim e kur kalojme
i njesim fjalet me karaboje
e kur thona naj gja
vec amelsine dina me lan
e kur shohim gjith lezet
te tan miletin e lam ne ven


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Tue 5 Jul 2011 - 0:16
shtinje n'kry taman e kam:
ai qe leh n'dham nuk t'han!
un prej ktu shof sa merdhitni
se hic fjalet si llogaritni
vec ja futni krejt n'tym
si me pas nen b*** ndoj krym...
vedin femra me'e diftu
duhet me dit se ca ke shkru
jo vec rime krejt pa kuptim
me i ba vedit abuzim
me e marr vesht krejt dyrnjaja
ai pa lek s'asht fukaraja
un po ajem me'u diftu
fukara asht kush s'ka tru! Razz


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Sat 30 Jul 2011 - 19:35
Cka u be
nga keto ane
sa mungoja
une moj Ane...

Me kerkoi
Luanesha
apo la
takim nga vjeshta...

Si kaluat
me nje fjale
kur Luani
kishte dale...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Mon 12 Sep 2011 - 21:25
Pse Anushja
nuk me flet
te bejme xhiro
ne buzedet... Shocked


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 19:42
Pershendetje
ne keto ane
ju therret
shoku Luane... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1698836746

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 1286751612


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 2 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi