Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A ka bejtexhinj forumi yne?

prej Mon 6 Dec 2010 - 22:48
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Per ato qe sdin cfare eshte bejta po ua them me pak fjale.
Bejta lind ne shkoder,dhe duhesh te kapesh me dike me fjale me rime! ja po filloj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Wink)
ishalla do me beni ball !

Dy fjale un do ti shkruaj,
jo per gje por per nderin tuaj.
ne qofse dikush nga jush me rreshton gje
un rri urt dhe nuk bej ze
por me mu rrini shum urt
se ua merr zoti trut
une e nisa ju vazhdoni
se skam me kohe se me ra telefoni.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 322547


Edituar për herë të fundit nga Arjana në Sat 22 Sep 2012 - 14:26, edituar 1 herë gjithsej


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 19:56
Message reputation : 100% (2 votes)
teshti po kyt n' teme kam dale
po filloj kada- kadale
e s' po rri ma gem e gem,
se mu ba i fije verem...

ky forumi- shkume sapuni
vend i qete si breg lumi
paçka se pak virtual e kaba
po shoqnija brina s' ka

si me ken hajvan total
jam sjelle spital n' spital
me taku shokun Xhemal
me m'su rrimes si t' ja dal

e s' po di une hyç se ça po shkruj
veç shpresoj n' mirkuptimin tuj
rri mar mik e mos m' luj
se une ktu si shterg po vuj
s' po i nap xhevap kerkuj
m' lovi djersa e m' bani uj

teksa mbi tastjere klikoj
ja nji brun tek kaloi
edhe shpirtin peshe ma çoi

as dielli ma fort s' me dogj
zemra jeme krejt u poq

me shikim aime ndoq
e s' po di me thane ma troç

m' tretet ftyra n' tym t' duhanit
si me kene hija e shejtanit
m' siellet miza e Deilanit
i ka pi gjak presor Shestanit
kur ky ulte tarabat e dyqanit
bash te shpija e Muho Asllanit

lene boll se na la mendja
tuj shkru bejta tkurr e mos lidh
ndoshta asht ikjo gjasendja
ma mban ne gjalle mem fryme

tesh me t' mira e ju paste tezja
se per sone kam ba boll
po pat kush gja me than
ne per forum jam verdall


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:10
Selda je fantastike sinqerisht. E kam deshiren ta benim dyluftimin bashke, por nuk jam shume i perqendruar keto momente. Ke humor te cilter, me pelqeu nisja me larte.


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:14
po ku je mori Anush
patriote e papame
vajze e mire e pak nazjare
si ai fresku qe fryn ne mrame

na ishtu me forcat tona
kajher shkrujme e kajher rrime
e si treni me vagona
njeni tjetrit i kcejme ne shpine

do miq si i ke pas ktu i ke
e kush nuk asht ishalla vjen
po ti s'besoj premen e ke
se tash e mbrapa ktu xen ven

tash du pak te pershndes
njat q1eshtate ore ka lexu
shkodrane jam thote e njashtu vdes
e pernjat burri i'asht nervozu

hajt ja u njesha t'miren tanve
ai qe shkrun e qe lexon
e mbi t'gjitha tan shkodranve
gjithmone zoti mbare t'jau çojn

edhe Luanin si veterane
nuk kam hall pa e pershendet
jo per gja nuk asht shkodren
e s'ka shok ne ket milet


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Mariglen
Mariglen
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : pikturen, pune tattoo!!!!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Athine .......
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/08/2011
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005157990444&ref=t

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:21
Anna shkruajti:Per ato qe sdin cfare eshte bejta po ua them me pak fjale.
Bejta lind ne shkoder,dhe duhesh te kapesh me dike me fjale me rime! ja po filloj une Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Wink)
ishalla do me beni ball !

Dy fjale un do ti shkruaj,
jo per gje por per nderin tuaj.
ne qofse dikush nga jush me rreshton gje
un rri urt dhe nuk bej ze
por me mu rrini shum urt
se ua merr zoti trut
une e nisa ju vazhdoni
se skam me kohe se me ra telefoni.
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 322547

faleminderit moj bejk e bardh
per respketin ,qe fare sna e vare
respekt ka emrin , dhe kur te flas
ik me thua se kam pune, po bej gjellen ne petrogas
te ngacmoj ste pelqen, i vare turinjt si lopa kur e mjel
e mbush koven mire me qumsht plot
dhe pastaj i jep nje shqelm dhe e derdh te tere pertok
po pse keshtu moj vajze xanxare , si ke ngjare babit fare
por si dhi hidhesh perpjet
dhe nuk di as vet ca kerkon ne kete jet
grrrr grrrr grrrr ? si te duket ana te pelqenCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:23
Pershenetje te tanve mar
jam bubrreca ce isha par...
vec sa hina me lexu...
po nuk mujta pa ju shkru

Marigleni bejten na ka kthy
e ka shkel ai njenin sy
nuk e di a e ka me mu..
apo ves ka me i vetu???

tesh un Mariglen spo e zgjas ma
se spo du me t'ba me marre
po ti tesh je ba hata
kjo s'asht rren po gja reale.

ju pershndes ju me nji kang
nje muzik me violine
Ju nisha zanin e mir.... afro


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:33
nga keto bejte ..
una hic spo di ..
kush me jep nje dore..
ta bejm nje tashti ..
.................................. stern
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:34
Mire vjen o lum Tiranci
byrm itu merre nji duhan
t'rujt shen Pali e shen Mhilli
se keke bejtexhi taman

m'pate thane qi je me master
po athere fort s'te besova
vargun e paske te holle e te paster
ndoshta vone po e kuptova

per nji gja tash po me habit
erdhe pershndete e fill po ik
ulu iher t'bajme muhabet
apo ke ndoj gja qe s'pret krt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:39
flm per duhanin.
ate shejton sec e kam lone..
por skam kohe te rri shume..
se gjithmone me behet vone ..

me mire vone sesa kurre.
vargun tim paske kuptu..
nuk ke faj se je gru..
eshte veshtire te quhesh burre..

.................................. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 322547
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:40
miresevjen tifozi jone
se as sot jo nuk asht vone
njihere Nexhoja na pat than
qe nji shok bejtexhi e kam
po s'na ka than qe asht thès i madh
apo ja the kot sa mu tall
paske ba mire ti perimend
me i shkru dy fjale ne kete vend
kur te çlodhesh e te pushosh
duku kajher mos t'na harrosh krt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:46
Message reputation : 100% (1 vote)
nexhoja ka shume bejte..
ti fort mire besoj e din..
kur deshen njehere diellin me ja zone..
e din nexhoja sec ka thone ...
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Pershendetje more shoke
nga nje kafe per koke
ju takon per me e pi
per shoqni e per dashni
Ky tiranci na neroj
qe ne sofer na urdhnoj
te kam than more tush
kam shok un edhe prush krt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 20:56
Message reputation : 100% (1 vote)
prushi duhet per dicka..
vetja fort kur bjen sevda..

po perdoret nganjeher..
kur me flake mbyll ndonje der..

prush perdoret dhe pleqeni..
kur ske zjerm me ne shpi ..

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 21:00
mire se erdhe ne ket sofer
nana e bejtes si e kane qujte
mori djali i ritun n'tiran
po na thuj iher, a ke mujte
qyre i gote t'mushun me vene
se si krapi ma s'po rrin
e kena bodrumin plot shishe mrene
pra sa te dush ktu ka me pi

tash me m'fal se pak ta zgjata
se fill m'pyte per menu te shkrete
me te thane te drejten pak qejf pata
me pi ka nji gote edhe mu vete
krt*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 21:12
pi per qef ..
po me kujdes..
se pija e madhe..
nganjeher te vdes..

po dhe po vdiqe..
do ngjallesh perseri..
se askush nuk vdes..
kur eshte tuj pi .......
krt
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 21:17
Ah kjo vena kjoft beku
paska ken' vendit po m'duket
por nuk jam tuj ju shikju
mirboll asht si per mas buket.
Mos ki gajle mor tiranc
se un vens ja kam ba ben'
ruji gacat e njat prush
se ksaj vens ja los un fen'.
Po ma mor tiranc, si po ja çon,
si t'shkoj dita pse s'kalxon?
Mos ki marre, s'je bujk - tuj korr
ti kallxo ne shoqni ton krt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Wed 19 Oct 2011 - 21:24
po me duket vetja ..
si me qene ne hetuesi..
selda po don gjithcka .
ta di ............

po ta tregoj me msn..
por kam frike se ti spo vjen ..
krt grrrr stern grrrr
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Jam Luan
Luan i rralle
ndaj u them
kete perralle... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

Ishte ishte
sec na ishte
nje Princeshe
qe xhan me kishte... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

Une e prisja
ne cdo enderr
ajo bente
gjume te embel... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

Une i thoshja
ku te kam
ajo thoshte
ja ku jam... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

Ja ku eshte
e ja ku jam
ajo Princeshe
e une Luan... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 970657

Very Happy


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:12
urime te gjithve....jeni talenta te vertet Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 135196


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:16
Message reputation : 100% (1 vote)
duret fort mos i perplas..
por po deshe me uru..
eshte me omel dhe me bukur..
nganje,puthje me ja cu ..
....................................... grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:23
Message reputation : 100% (1 vote)
I bukur qenke dhe i lezetshem.
Dukesh qe ke pasion dhe deshire.
Duhet te jeshe dhe familje e ndershme.
Patjeter me biografi te mire grrrr


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:28
Pse akoma vazhdon ..
biografia me u pa..
mos nga nje diktature..
ne nje tjeter ti ke ra..
..................................... grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:38
Ky esht kulmi i frymzimit.
Qe me futi ne mendime.
S'kisha pa kshtu lloj bejte.
Asnjehere ne jeten time.
Nuk e di ke perfaqson.
Cilin vend a cilin shtet.
Ket bejte sikur na thua.
Biografia,nuk esht sekret. afro


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Ku me nis
e ku me ndal
me e ngren
peshkun me hal... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

U shu bota
po t'mos kish
peshku halen
sa nje pish... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

Me mire peshkun
s'po e ha
se mos ndodhe
ndonje hata... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 466906


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:45
sa mire qe fillove..
ti me na recitu..
por ajo biografia..
aspak sme pelqen mu..

ska rendesi se ku jeton..
por fiksimi akoma vazhdon..

nuk e di dhe sa kohe do vazhdoj..
njeriu te jet i lire .jeten te shijoj..
........................................................ stern
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja kshu sikur T'pash.
Mos do te me Rash?.
Avash Tironc avash.
Se ne burg t'forumit do t'shkosh...! Razz
Ke gjet rruge te gabuar.
Te themi te verteten.
Dukesh i nervozuar.
Po mbaje o burre veten. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746 Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:53
U sa e mire ti me qenke..
se at burg na e permende.

nos me thuaj qe ,ne kohen e shkuar..
neper bugje ti ke punuar..
....................................... afro
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 22:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 2378686925
E kjo nuk esht asgja.
Ia nxore mjaft lezetin.
Po e perserite ma.
Kaq do ta baj dhe tjetrin. grrrr


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:02
e ta dish sa shume te dua ..
do te rrije vec me mua ..

dua ti ndej buze e tua..
fjalet qe vetem ti mi thua ..
............................................. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 570652 :drunken:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:04
I bukur sa te mahnite.
Dicka ty te shqeteson.
Cfare valle te ka trondite?
Sa keq qe spo tregon.
Trishtohem,ste shoh dot.
Kerkoj veten ta mbaje.
Shikoni qe rrjedh lot.
Gjynah tiranci te qaje. stern stern


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:10
nuk ka pse qan tironci..
te jesh sigurt ti ane..
se po te iku nje autobuz..
vjen tjetra ,dhe te perlane..
..........................................
por naten desha me shty..
ti mire e kupton..
dhe je vajze e zgjuar
kollaj nuk harron..
.................................... grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:14
Te rashe,te rashe,
te rashe nga pas.
I thashe zemres
ma mire plas.
Te rashe nga pas
por ti me ike.
Per pak gja kot u korite. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 721253 krt


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:21
sorra pulen po perbuz..
i leshon dhe akt akuze..

pule moj pule ste shoh dot..
ke qymezin glasa plot..

ja pret pula me shpoti..
glase plot ben vec ti..

ndersa une ne qymez..
pa shif mire kam dhe veze..
........................................... grrrr grrrr grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Eshte kenaqesi e madhe.
Ta luash kete loje.
Kam msuar me ba bejte.
qe e vogel ne moshe.
Njeriu do shum pune.
Dhe jo shume llafe t'kota.
Po t'ju stervitja une.
Do te kishte frike pula e Evropa.
.............................................................. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 45550


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:31
eshte gje e mire..
kur e din sec je..
eshte gjysma e te keqes..
e meta mend nuk ze ..
.................................. grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Se cfar thojne te tjeret
s'dua t'ia dij fare.
Jam e kenaqur pamase.
Me mire pulen se sorre fare
Qar do e kemi sa te zgjase.
Tiranci esht me i gjate,
por nuk ka problem.
Ndonse ka ca moshe
porse eshte i zgjuar.
Une si trendafile ai si Tironc
Te gjithe po na thojne
cift i kombinuar. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 552763


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 20 Oct 2011 - 23:46
sa me thashethem..
merren njerzit sote..
jane ftof te gjithe..
kot me fole e kote..

Por nje gje ti ANE..
sduhet me harru..
kush te foli shume..
ti jepi ti vec dru..
..........................
ika une tani...
se kam nje problem..
se do ul flamurin..
pak per qefin tem..
............................... grrrr grrrr
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 21 Oct 2011 - 0:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Anna shkruajti:Se cfar thojne te tjeret
s'dua t'ia dij fare.
Jam e kenaqur pamase.
Me mire pulen se sorre fare
Qar do e kemi sa te zgjase.
Tiranci esht me i gjate,
por nuk ka problem.
Ndonse ka ca moshe
porse eshte i zgjuar.
Une si trendafile ai si Tironc
Te gjithe po na thojne
cift i kombinuar. Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 552763

Fjala cift i kombinuar
eshte fjala me brilante
per zili jeni te cmuar
me nga nje puthje ne faqe... Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 1698836746


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 21 Oct 2011 - 0:45
Tironci shkruajti:sa me thashethem..
merren njerzit sote..
jane ftof te gjithe..
kot me fole e kote..

Por nje gje ti ANE..
sduhet me harru..
kush te foli shume..
ti jepi ti vec dru..
..........................
ika une tani...
se kam nje problem..
se do ul flamurin..
pak per qefin tem..
............................... grrrr grrrr

Besoj se me kuptove.
Qendro pra larg nga pula.
Gabove u afrove,
Do te te le pa kokrra.
Pra ruaju se gabon
Tani ta them miqsisht.
Nuk po te bej presion.
E kam krejt seriozisht

Naten e mire grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Fri 21 Oct 2011 - 11:43
Message reputation : 100% (1 vote)
nadja mire mor forumista
erdha tash vec me ju pa
hyna ktu tek shpia jeme
ngela me der hap
tu pa bejtet
varana vinga
e tu than gjana plot
vec harrut me than me te madhe
jena per qejf dhe jo per lot krt


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 N
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

prej Thu 10 Nov 2011 - 22:41
Vizitor shkruajti:A mi jau
jau ti
që më le
sot në vetmi...
Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 45550

A mi jau mi jau, kthehu prap...


Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!! - Faqe 3 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Bejta e shaka kur s'ke ca me ba!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi