Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default NBC News: Kjo është puna që do të lulëzoj si asnjë tjetër në të ardhmen

prej Wed 20 Feb 2013 - 13:42
NBC News: Kjo është puna që do të lulëzoj si asnjë tjetër në të ardhmen CIgare-300x136

Kërkohen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me qëllim që të mbulojnë vende pune në disa shtete të SHBA-ve, ku kultivimi i mariuhanës është ligjëruar.

Sipas përshkrimit të llojit të profesionit dhe punës, kërkohen: 5 vjet përvoje e pandërprerë rreth objektit të punës, diplomë juridiku (do konsiderohet si aset përparësie), njohje të mjaftueshme për të gjitha aspektet dhe çështjet që lidhjen me mariuhanën.
Ndërkohë që oficerët po mundohen të krijojnë një kuadër rregullues për fenomenin që pritet të lulëzoj, merren në punë gjithashtu dhe reklamues me qëllim për të promovuar materiale informative në lidhje me mënyrën më të përshtatshme për rritjen, tharjen, testimin dhe paketimit në formën e pjekjes Brownies…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi