Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tronditëse! Fakte për ancient aliens – profetët dhe profecitë (video)

prej Sun 3 Mar 2013 - 12:20
Tronditëse! Fakte për ancient aliens – profetët dhe profecitë (video) ANcient-300x155Një nga dokumentarët më të vlefshëm dhe më të mirë, përsa i përket fakteve dhe të dhënave rreth alienëve që nga thellësia e lashtësisë, bibla, Krishti, profetët dhe profecitë e tyre.
Mos e humbisni!
- A ishte Apoloni jashtëtokësor?
- Nga kush i mori urdhrat Moisiu me brirë?
- Kishte Nostradami qasje në informacione sekrete, që u fshiheshin masës?
- Ishin Perënditë e profetëve dallgë të fantazisë së paraardhësve tanë, apo mos vallë ekzistuan në të vërtet?
- Ishin profetët e lashtësisë në të vërtet Engjëjt e Perëndisë, apo mos vallë parashikimet dhe dijet e vinin nga burime edhe më të mistershme që nuk i përkisnin planetit tonë?
Gjatë gjithë harkut kohorë të njerëzimit, ekzistuan njerëz të cilët u quajtën “Engjëjt e Perëndisë”, por dhe parashikues që ndan me të gjithë vizionet e së ardhshmes…/alb-observer.com/

Për më shumë detaje rreth këtyre pyetjeve do të mësoni në dy videot që vijojnë:

Αρχαίοι εξωγήινοι (5x7) ~ Προφήτες & προφητείες από KRASODADTronditëse! Fakte për ancient aliens – profetët dhe profecitë (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi