Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Deshmia e kamerieres: Angeline tradhtoi Brad

prej Thu 28 Jan 2010 - 23:16
Mesa duket nuk sherben shume te jesh nje nga burrat me seksi te planetit per te pasur garancine e nje besnikerie te plote nga gruaja. Prej disa muaj flitet ne lidhje me nje krize te thelle midis Angelina Jolie e Brad Pitt, por tani vjen edhe rrefimi ne revisten “in Touch Weekly” i nje kameriereje qe tregon nje skene, qe e ka shikuar me syte e vet ne hotelin “Waldorf-Astoria”.

Angelina bukuroshe po rrezikon te hedhe ne ere martesen me Brad dhe ceshtja nuk duket se eshte nje shaka. Sipas informacioneve te rrefyera, korrikun e kaluar Jolie ishte ne Nju Jork e impenjuar ne xhirimet e filmit “Salt” dhe sipas kamerieres Anna Kowalski, aktorja ka kaluar naten me nje burre me floke te zinj. Duke zbritur ne detaje, ajo ka treguar pikerisht "spektaklin" qe kishte shikuar mengjesin e mepasshem: “Dhoma ishte nje katrahure. Dyshemeja e banjois ishte plot uje dhe kishte kudo shishe boshe me vodka. Kishte me shume se 5 dozina orkideash te perhapura neper dhome dhe ne vasken me qirinj. Shtrati ishte i mbuluar me kuti boshe te profilaktikeve dhe te lojrave seksi”. Gruaja tashme eshte nje ish-kameriere e hotelit, ku duhet te jete kryer tradhtia dhe sipas disa rrefimeve, shkarkimi i saj nga puna ka ardhur pikerisht per shkak te hakmarrjes se Angelinas.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi