Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E pabesueshme! Delfini puth qenin…

prej Tue 5 Mar 2013 - 2:47
E pabesueshme! Delfini puth qenin… Delfini-300x200Është publikuar vetëm para pak ditësh, por pamjet janë xhiruar para 10 vjetësh, për nevojë të një filmi të titulluar “Dolphin”.
Kështu, organizmi “One World One Ocean” e publikoi videon në internet me qëllim që të sensibilizoj njerëzit duke përdorur forcën e televizorit për të ndryshuar mënyrën se si njerëzit shikojnë oqeanet, duke linçuar aktivizime për përmirësimin e situatës.

Delfinët dhe qenët janë kafshët më të zgjuara të planetit tonë. Studime të kohëve të fundit vërtetuan se gjitarët e detit, kanë shumë ngjashmëri të shumta me njerëzit./alb-observer.com/

Ndiqni në vijim pamjet e mrekullueshme:


E pabesueshme! Delfini puth qenin… Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi