Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:42
Message reputation : 100% (2 votes)
GoCaT eFoRuMiT...AnGelic..DasaShqiptareSilvanaValbona
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Bc2af4e2
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Db92c996

Djemt e forumit ,,,,,,Maksi,Arioll11,FALKO,Kushtrim4,Legjenda,Rektori.Tironci, dhe gjith te tjeret qe si kam shtu ne emra..
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 28s4s5zKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. A5epupKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. PictureKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Dancer_103Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 546b0b00
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. B7664e83Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 7474edafKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Aaf99d2cKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 54ba2538Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. E2c27437Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 0bd3f61dKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 653a33e1Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3520bb3fKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 1b50f36cKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. B5110011Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. J5w95iKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Txt1owwm5ujKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Aaunx5Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1tKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 4bdbc321Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 8e6ea2dfKrejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 6sg8k0Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Jjqwr9


Edituar për herë të fundit nga fioll në Tue 5 Mar 2013 - 19:50, edituar 1 herë gjithsej


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
Rektori
Rektori
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 708
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:47
kjo e fundit ketu qe ja ben me gisht je ti fioll grrrr
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:51
Rektori shkruajti:kjo e fundit ketu qe ja ben me gisht je ti fioll grrrr
we we ka po me nje ti mua si e qellove me te paren bre kkk


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:52
po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Rektori
Rektori
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 708
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:53
fioll mos me provoko se i vura flaken shtepis te dogja edhe ty grrrr kkkkkkkkkkkkkkk
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:53
Uaa sa te bukura... Laughing po te ve ndonje si avatar do punojne??!! Very Happy

Po cunat ku jane qe si pash,vetem goca ishin ato lart?Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Rektori
Rektori
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 708
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:55
fiolla po une ku jam moj grrrr
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:57
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
hahaahah zgjodhe veten se sua di shijen ahhahaha rrushhh


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:58
sa tem e bukur...brava


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Image
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 19:59
AnGeLiC shkruajti:Uaa sa te bukura... Laughing po te ve ndonje si avatar do punojne??!! Very Happy

Po cunat ku jane qe si pash,vetem goca ishin ato lart?

Qunat moren ka nje dhe sna vendojn veshin neve skan koh per ne si duket huhuhu jan ber me nuse te ngratit kkk
hahhahah ka ka edhe djam a i shikon tash se me heret bera nje gabim sdojshin te vin me zor i mora Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2336963486


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:00
Rektori shkruajti:fiolla po une ku jam moj grrrr
Ja ki je ti Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. B5110011


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:01
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
Maksi ju jeni ki bashk me nje vajz te forumit ju mund ta dini se cila mund te jet Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 723485774
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1t


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
Rektori
Rektori
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 708
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tiran
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:02
fioll shkruajti:
Rektori shkruajti:fiolla po une ku jam moj grrrr
Ja ki je ti Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. B5110011

me hile sweet une jam me i shendosh pastaj une jam trup ku e ke gjetur ate te vdekur ti apo eshte ndonje webmaster ai kkk kkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkk
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:06
grrrr grrrr sa e mire vana ta hongsha b ... grrrr
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:10
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
Maksi ju jeni ki bashk me nje vajz te forumit ju mund ta dini se cila mund te jet Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 723485774
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1t
qenka bionde fioll si ti .haha ti duhet te jesh kjo qe vallzon me mua


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:13
Maksi shkruajti:
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
Maksi ju jeni ki bashk me nje vajz te forumit ju mund ta dini se cila mund te jet Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 723485774
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1t
qenka bionde fioll si ti .haha ti duhet te jesh kjo qe vallzon me mua
grrrr Prefekt jemi fiks ashtu ti je i njejti dhe un e njejta dhe domethen ketu jemi ne vallzim un dhe ti opaaaaaaa :6


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:15
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
Maksi ju jeni ki bashk me nje vajz te forumit ju mund ta dini se cila mund te jet Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 723485774
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1t
qenka bionde fioll si ti .haha ti duhet te jesh kjo qe vallzon me mua
grrrr Prefekt jemi fiks ashtu ti je i njejti dhe un e njejta dhe domethen ketu jemi ne vallzim un dhe ti opaaaaaaa :6
hahah ka lezet eee kur te lodhesh me thuaj hahah


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:19
Maksi shkruajti:
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
Maksi ju jeni ki bashk me nje vajz te forumit ju mund ta dini se cila mund te jet Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 723485774
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1t
qenka bionde fioll si ti .haha ti duhet te jesh kjo qe vallzon me mua
grrrr Prefekt jemi fiks ashtu ti je i njejti dhe un e njejta dhe domethen ketu jemi ne vallzim un dhe ti opaaaaaaa :6
hahah ka lezet eee kur te lodhesh me thuaj hahah
Slodhem un kam deshir te vallzoj tan naten e tan diten kukuku


Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2rpqj5h
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:20
Asnjera sta var,ca esht ky titull koti Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 464622Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 1t7y1w
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Tue 5 Mar 2013 - 20:21
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:
fioll shkruajti:
Maksi shkruajti:po un ku jam fioll ? hahahah ai i pari ee
Maksi ju jeni ki bashk me nje vajz te forumit ju mund ta dini se cila mund te jet Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 723485774
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Ajqb1t
qenka bionde fioll si ti .haha ti duhet te jesh kjo qe vallzon me mua
grrrr Prefekt jemi fiks ashtu ti je i njejti dhe un e njejta dhe domethen ketu jemi ne vallzim un dhe ti opaaaaaaa :6
hahah ka lezet eee kur te lodhesh me thuaj hahah
Slodhem un kam deshir te vallzoj tan naten e tan diten kukuku
hahahha sa me fat qe jam se as un nuk lodhem


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 10:17
un vedin spo e shof grrrr


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. N
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 10:24
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 333516
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 10:33
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 1415279611


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 10:51
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 671349
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 10:55
kkkkkkkkkkkkkkk


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 14:12
Dasa eshte nmashkull fioll seshte femer............. po une ic sjam


shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 14:23
dua ketu nje vend e gocat Crying or Very sad
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 14:36
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 2152752155
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 14:37
Un vjel per te dy gjinit grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 17:30
Here I am Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 878948377Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Dance
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Beautiful-dance-girl-glitter-hair-Favim.com-193594


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Bar_glitter_crown_bar
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 17:54
Lulebora shkruajti:Here I am Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 878948377Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Dance
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Beautiful-dance-girl-glitter-hair-Favim.com-193594


Ti qenke e terbuar fare Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3791037746


hallall Fiolla Very Happy
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Wed 6 Mar 2013 - 17:54
grrrr

Dushe t'raft e mira sa fort ke kcy ishalla sna ke qit naj dor a naj kam vendit..

Rolling Eyes Rolling Eyes
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 2:56
olsi shkruajti:
Lulebora shkruajti:Here I am Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 878948377Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Dance
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Beautiful-dance-girl-glitter-hair-Favim.com-193594


Ti qenke e terbuar fare Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3791037746


hallall Fiolla Very Happy
He Olsi ta mban te futesh ne valle apo do rrish e besh sehir ti ?/ Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 2:59
Miikaaa shkruajti: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773

Dushe t'raft e mira sa fort ke kcy ishalla sna ke qit naj dor a naj kam vendit..

Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3137150671 Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3137150671
Epo rrushe kur I him na o I him e e cojme deri n'fund o s'i him hic asaj valle...Deshten kcim, kcim bajme..A je bashku ti me mu me duket a jo, se po I shof dy qe hidhen poshte e nelt njaty?/ Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Bar_glitter_crown_bar
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 12:48
hajdi goca,a mund kush te me beje nje masazh,se mu paska shtangur trupi
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 12:58
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Stash-1-50ec714e025f7

Shabani ktu opaaaa terboju.. Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 1698836746
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 12:58
jo moj,jam shtrire une,po pres nje dore masazhe
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 13:06
Lulebora shkruajti:
Miikaaa shkruajti: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773

Dushe t'raft e mira sa fort ke kcy ishalla sna ke qit naj dor a naj kam vendit..

Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3137150671 Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3137150671
Epo rrushe kur I him na o I him e e cojme deri n'fund o s'i him hic asaj valle...Deshten kcim, kcim bajme..A je bashku ti me mu me duket a jo, se po I shof dy qe hidhen poshte e nelt njaty?/ Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 3631317773


Un jam bashku maj dushe pa me erdhi edhe shakira mrapa spa di ku me e cu na e xuni tan vendin... Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. 1698836746

Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. Tumblr_inline_mfhydmajWy1rb6fsg
Interistja
Interistja
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 22
<b>Postime</b> Postime : 2272
<b>Hobi</b> Hobi : Te luaj futboll me cunat e lagjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 14:09
Une jam e pa dukshme se jam e bukur e i marr njerzit ne qaf ahahahah


avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

prej Thu 7 Mar 2013 - 14:19
Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar .. DancingAnimated

Interistja tu kcy n' pun t' vet tu u knaq.. Very Happy
Sponsored content

default Re: Krejt shoqerija me nje vend.Engjujt shqiptar ..

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi