Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/
04122010

default Pse Duhet Të Regjistrohem?

Message reputation : 100% (1 vote)
Regjistrimi është falas dhe ju jep mundësine e pjesëmarjes aktive në forum. Në qoftë se regjistroheni do të keni mundësinë:  • Të postoni tema të reja

  • Tu përgjigjeni temave egzistuese

  • Të ndryshoni përgjigjet tuaja

  • Të merrni lajmërime me postën elektronike (email) në lidhje me temat ku jeni abonuar

  • Të dërgoni mesazhe private

  • Të postoni ngjarje në kalendarin e forumit

  • Të formoni listën e miqve për të parë miqtë që gjenden në linjë.

Që të regjistroheni do ju duhet të përcaktoni një pseudonim/emër, fjalëkalimin dhe një adresë të saktë elektronike (*Kujdes:
Regjistrimi mund të fshihet nga administratorët ose mund të mos
mundësohet nga sistemi i forumit nq se adresa elektronike nuk është e
saktë).
Gjatë regjistrimit do të keni mundësine të zgjidhni nëse
adresa juaj elektronike do të jete e dukshme apo jo, për vizitorët e
tjerë. Sido që të zgjidhni adresa elektronike nuk do tu shfaqet
marrësve kur ju të dërgoni mesazhe (e-mail).

Nq se jeni nën moshën 13 vjeçare, do ju duhet të mundesoni lejën e
prindërve për pjesmarrjen në forum. Më shumë informacion në lidhje me
këtë do të gjeni tek formulari i regjistrimit.


 Pse Duhet Të Regjistrohem? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Share this post on:redditgoogle

Komentet

No Comment.

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi