Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default O facebooK

prej Fri 15 Mar 2013 - 18:27
Message reputation : 100% (1 vote)

O facebook more koke thate
Po i ndan burrat nga grate
Ndryshojne emrin dhe llagapin
Femrat adresa, burrash hapin

Plot me rrena u mbush thesi
Nga shaban leonel messi
Edhe gjyshi bon si femija
Pa facebook thot s'rri te shpia

Plaka trut e vet kerkon
Te gjith djemve ftese ju con
Sms thot me bo ne privat
Nuk te len as pleqt rehat

U hutuan sot njerezit fare
80 vjec plaka thot jam beqare
Si princesh me foto te huja
Un jam singel thot nga fushkruja

Ja pra ky eshte interneti
Dashuri pa pik lezeti
Ne cdo profil ka burra femer
Te kam shpirt thot e te kam zemer!!


Ne FB E MORRA kkk


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: O facebooK

prej Fri 15 Mar 2013 - 19:06
Facebooku e shte kumbar
po i njofton kah ka shqiptar
po i njofton he i rafte pika
ndashuri bien pleqet me cika
gocat thone nuk ka rendesi
sluan rol mosha ne dashuri
me rendesi eshte te jete mashkull
qofte dhe mezat,qe e han kashten
facebooku u be si mal
po i njofton meshkujt
hemoseksual
po te futen ne qorr sokak
nuk te leshojne pa ndonjedallap
facebooku,po na kendell
na dalin femrat dhe ne kamere
vetem pak me ja lue syrin
shpalos kemishen te tregon gjirin
nese me teper te teket
dalngadal i hjek dhe breket
sheh te hollen,sheh te trashen
nuk ndien veten me se je mashkull
nje thot te kam mik,tjetri shok
facebooku si shtalle me lop
njerz me halle,njerez me derte
hyn per sex,thone jem poete
me fjalorin shqip dhe grek
dy-tri strofa séshte kijamet
i thone vetit jem poet
s´dijne me shkrua emrin e vet
facebooku sikur fusha
plot me goca e gra vejusha
hajde cun mos kie dert
te ngop loqka vergjinitet
e ne befsh me i dal ne shesh
virgjerine kerkoja ne vesh
se nga kembet e nga trupi
i kane rene greku e magjupi
facebook,qender kurorash
nty hyjne grate si zogj sorrash
ja ua shuajn epshet lloj-lloj horrash
tridhjethere u rrepata
ne facebook,njoha te virgjera vasha
kur u takova,me dilnin plaka
rrudha ne trup,e rrudha ne fytyre
dashuri he pa yndyre
se q´me erdhi ne maje hunde
thash t´kerkoj neper forume
mos po e gjej kund ndonje brune
qofte n´qytet,qofte neper katunde......
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: O facebooK

prej Sat 16 Mar 2013 - 10:42
kalon te Qeshim se bashku


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

O facebooK N
Sponsored content

default Re: O facebooK

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi