Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

112 Shkolla, kërkimi shokues : Nota më të larta vajzave të bukura dhe të pasurve

prej Fri 22 Mar 2013 - 13:44
Shkolla, kërkimi shokues : Nota më të larta vajzave të bukura dhe të pasurve  1143-370x290

Organizata nderkombetare per bashkepunim dhe zhvillim ekonomik ka publikuar nje rezultat te nje kerkimi sipas se cilit disa mesues favorizojne vajzat dhe studentet e pasur qe vijne nga fusha socio-kulturore me te favorshme.

Ne te njejten publikim, notat per studentet meshkuj apo me prejardhje nga nje shtrese me e ulet sociale jane me te uleta ne krahasim me vajzat dhe te pasurit.

Italia eshte nje nga vendet me divergjencat me te medha per keto shenja reale me notat e dhena nga mesuesit.

/lajmesot.info
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

112 Re: Shkolla, kërkimi shokues : Nota më të larta vajzave të bukura dhe të pasurve

prej Sat 23 Mar 2013 - 0:46
Ehhh keshtu eshte pushteti edhe gjera te tjera ka pos ketyre po shpresojme te jete kaluese sepse ne te ardhment te gjithe do te kene dicka mangu...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi