Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë! Empty Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë!

Fri 22 Mar 2013 - 14:56
Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë! 2110-474x264
Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë! 202-474x265

Quhet Michelle, është 29 vjeç, me profesion artiste tatuazhesh dhe në 10 vitet e fundit ka pirë aq shumë gjak sa për të mbushur plot 23 vaska, duke përfshirë gjakun e njeriut 1 herë në javë. Tërheqjen e saj të çuditshme ajo e ka ndarë me shikuesit e programit TLC, ndërsa ka treguar se si e shuan etjen për gjak çdo javë.“Unë pi gjak kur jam duke lexuar, duke pushuar apo duke pikturuar. Kjo është sikur ke ftohtë dhe do të pish një filxhan me çaj të nxehtë”- ka thënë ajo. Preferon gjakun e derrit dhe viçit. Ajo shprehet se përpiqet të pijë sa më shumë gjak njeriu, duke treguar se gjaku i femrave dhe meshkujve ndryshon. I meshkujve është më i trashë, thotë ajo. Michelle nuk e kategorizon veten si një vampire, por thotë se thjesht gjaku i pëlqen shumë. Lidhur me rrezikun e sëmundjeve të transmetueshme, ajo shprehet se nuk ka rrezik, pasi pi vetëm gjakun e njerëzve të ngushtë, dhe të atyre që janë testuar për virusin HIV. Ajo ka nisur të pijë gjak, që kur ishte adoleshente, ndërsa po kalonte një periudhë depresioni. Që kur ka zbuluar varësinë e saj nga gjaku, ajo ka pirë rreth 4.500 litra. Gjatë programit, Michelle pranoi varësinë e saj ndaj gjakut edhe në prani të mamasë së saj, e cila shpërtheu në lot. Pavarësisht kësaj, ajo tha se nuk do ta braktisë atë.

/kliko
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë! Empty Re: Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë!

Fri 22 Mar 2013 - 15:12
euuu dhe kete se kisha lexuar ndonjehere..Si e pi gjakun xhanem bbrrrrrrrrrrr..Me siguri ska te dashur kjo femer,nga frika mos e kafshon Razz
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë! Empty Re: Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë!

Fri 22 Mar 2013 - 15:26
Sikur s'kishim mjaftueshem pianece alkoli, na doli edhe kjo tani..! Laughing
Sponsored content

Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë! Empty Re: Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi