Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Artisti krijon vepra arti me zinxhire bicikletash

prej Sun 24 Mar 2013 - 20:54
Artisti krijon vepra arti me zinxhire bicikletash Husky_2426849kArtisti izraelit Nirit Levav Packer eshte bere i famshem per stilin e tij te vecante. Specializimii tij ne fakt eshte ai qe ai vete e quan, 'art i ricikluar'. Subjektet e preferuara te tij jane qente, qe i krijon fale perdorimit te nje materiali shume te pazakonte, zinxhirit te bicikletave.
Ky artist eshte diplomuar ne Parson School of Desing ne New York dhe punonte ne sektorin e modes dhe ne vecanti krijonte fustane nusesh, por e ndjente se ky rol e kufizonte ne krijimtarine e tij dhe vendosi t'i dedikohet artit te paster.
Kombinuar me pasionin per mjedisin dhe riciklimin, ka sjelle shume vepra arti te pazakonta dhe interesante.infoalbania
Artisti krijon vepra arti me zinxhire bicikletash 001qbs


Artisti krijon vepra arti me zinxhire bicikletash Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi