Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Çmenduri! Po fotografonte krokodilët për pak e shqyen… shikoni momentin tragjik!!!

prej Tue 26 Mar 2013 - 2:04
Çmenduri! Po fotografonte krokodilët për pak e shqyen… shikoni momentin tragjik!!! Korko-300x300Shpëtoi për të qindtën e sekondës nga dhëmbët e krokodilit!
Një fotograf nga Kosta Rika, ishte pozicionuar ne breg të lumit, ku dhe po fotografonte krokodilët. Por, nga mëndje madhësia e tij, nuk kishte kuptuar ishte ulur shumë branë ujit, ku rrezikonte jetën.
Ndërsa krokodilët po notonin në ujë, miqtë e tij po luanin me ta duke u hedhur copa buke, gjë që ngjalli interes tek krokodilët por rriti rrezikun e fotografit mëndje madh.

Siç do tas shikoni në videon që alb-observer.com ju paraqet, fotografi shpëtoi për të qindtën e sekondës, pasi neglizhoi distancën e vogël me krokodilët, kur…
Kujdes pamjet janë të ashpra!
Për më shumë në videon këtu!


Çmenduri! Po fotografonte krokodilët për pak e shqyen… shikoni momentin tragjik!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi