Shko poshtë
avatar
Hoxy
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 47
<b>Hobi</b> Hobi : Programmim
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : DIKUND NE GOOGLE Funny Video http://seec0m.altervista.org/
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/03/2013
http://its3c.org

default Ndalo copy paste right click dhe view-source ne faqen tuaj!

prej Tue 26 Mar 2013 - 19:28
futne kete ne faqen tuaj dhe ndaloni kopjet!

Kodi:
<body oncontextmenu='return false;' onkeydown='return false;' onmousedown='return false;'>


jeta e veshtire eshte kjo Kurrë mos e injoro personin që të don, që kujdeset për ty, se ndonjëherë kur të zgjohesh do të kuptosh se ke humb Hënën duke kërkuar Yjet..!http://seec0m.altervista.org // https://www.fb.com/Ambasador.Kazhinski
Bleroo
Bleroo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1333
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/04/2013

default Re: Ndalo copy paste right click dhe view-source ne faqen tuaj!

prej Tue 23 Apr 2013 - 22:54
Po Hoxy siq shihet kjo vendoset para tags apo mund ta vendosesh si nje HTML ose si nje Widget?


STOP ABORTIMIT!!!

https://www.youtube.com/watch?v=wUvPUDVRmqA

Pa mshiren ma te vogel kit trup ma shkatrrove!
At qka ma bone une kurr sta kisha bo...
avatar
Hoxy
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 47
<b>Hobi</b> Hobi : Programmim
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : DIKUND NE GOOGLE Funny Video http://seec0m.altervista.org/
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/03/2013
http://its3c.org

default Re: Ndalo copy paste right click dhe view-source ne faqen tuaj!

prej Wed 24 Apr 2013 - 19:32
Kodi:
vendoset tek  Faqja e juaj ne Html
para tags ne fillim te struktures se faqes


<html>
<head>
<tittle> engjujtshqiptare</title>
</head>
ne fillim te struktures se faqes

tek <body>

zavendesoje ne
<body oncontextmenu='return false;' onkeydown='return false;' onmousedown='return false;'>

</body>
</html>


besoj me kupton !
shpresoj te ju kam ndihmuar!


jeta e veshtire eshte kjo Kurrë mos e injoro personin që të don, që kujdeset për ty, se ndonjëherë kur të zgjohesh do të kuptosh se ke humb Hënën duke kërkuar Yjet..!http://seec0m.altervista.org // https://www.fb.com/Ambasador.Kazhinski
Sponsored content

default Re: Ndalo copy paste right click dhe view-source ne faqen tuaj!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi