Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jam ne dileme!!!

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:27
Kam 8 vjet e martuar dhe kam nje djale 4 vjec. Me bashkeshortin u njohem ne universitet ne Itali. Erdhem ne Shqiperi dhe ai arriti te merrte ne dore nje biznes te suksesshem si drejtuesi kryesor. Une gjithashtu jam shume mire ne karriere. E ndertuam bashke jeten, bleme shtepine, punonim si qeni por edhe argetoheshim. Tre vjet pas lindjes se djalit, gjithcka u permbys. Nje nga pronaret e kompanise ku ai punon, ishte shume i dhene pas kazinove dhe nga udhetime pune qe benin neper kazino ne Europe, burrit tim bixhozi ju kthye ne ves. Dy vjet me pare, naten e Krishtlindjeve ai la nje shume te madhe parash, aq shume sa mund te blije nje apartament. Tha se do t'i gjente prape ato leke dhe une s'e kuptova qe me kete, ai do te thoshte "qe do te luante prape". Vinte ne shtepi vetem per te fjetur gjume. Marredhenie intime s'kishim fare. Ne Gusht,ne punen time vjen nje djale. Rrinim bashke, dilnim dhe nisem te kishim lidhje intime, intimitet qe nuk e kisha me bashkeshortin tim. Nisi si pasion dhe u kthye ne dashuri. Ai eshte djale i mire, punetor. Me kujton tim shoq te ri dhe nuk ka asnje lidhje me bixhozin. Para pak kohesh i erdhi nje oferte shume e mire nga puna ku kishte punuar ne Itali. Ai me kerkon te shkoj te jetoj me te atje bashke me djalin. Por ish-bashkeshorti im me pergjerohet qe mos ta largoj djalin nga Shqiperia.

Ju lutem me ndihmoni, cfare duhet te bej?

Fb


Jam ne dileme!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Jam ne dileme!!!

prej Wed 27 Mar 2013 - 21:22
lija djalin burrit
e shko me hamshorin e boj nje djale tjeter grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi