Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:34
Jam 24 vjece dhe do iu rrefej historine time me nje mashkull. U lidha me te per te harruar dike tjeter, per te harruar nje mashkull qe e doja akoma. Ne fillim, e merrnin femra pafund ne cel. dhe pergjigjesha un. Te gjitha ishin te "dashurat e tij". Mua nuk me bezdiste ky fakt pasi nuk ndjeja gje per te, isha lidhur thjesht per te harruar ate tjetrin. Pas ca kohesh, shoqja ime i tha se une virgjerine e kisha humbur me personin qe kisha dashur ne fillim, nderkohe qe ky e dinte qe isha e virgjer. Me qelloi, me la shenja per ca dite, por mu pergjerua ta falja. E fala dhe shoqes nuk i fola me. Njoha te afermit e tij, deri sa un iu dhashe.Tashme kisha rene plotesisht ne dashuri me te por ziheshim shume. Ndaheshim shpesh. E kishim lene per fejese ne shkurt, kur me dt 2 janar e pashe ne motorr me nje tjeter. U lidhem prap por fejesen e shtyme. Ai iku ne Itali, ka 2 vite atje. Para nje jave me merr nje shoku i ktij dhe me thote qe e kane pare ne Itali me femer tjeter. Fola me te dashurin dhe e mohon. Tani sillet ftohte, kur e mar ne cel me thote kam pune, flasim shume rralle. Te gjithe me thone te ndahem, sepse nuk eshte cun i mire. Por un e dua ate me gjithe shpirt. Kur ndaheshim provoja te vrisja veten me ilace. Ju lutem me ndihmoni, cfare te bej? Ti jap fund ksaj lidhjeje? Do me ndihmonit shume!

Fb


Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:52
provo nje here me sallat ruse
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Wed 27 Mar 2013 - 21:03
fund duhet ti kishe dhen me koh...s'esht nis me kemb te mbar kjo histori dhe ska per te perfundu mir


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :) Image
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Wed 27 Mar 2013 - 23:09
po ku i gjen keto e nderuar arijana . siq duket dike e ka kap dashuria me te madhe hahahaha pak shaka. harroje kete dhe vazdho jeten tende. nuk ia vlen ta demtosh shendetin tend per asgje.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Thu 28 Mar 2013 - 8:22
per mua vazhdo dhe pak se ne rruge te mbare qenke grrrr


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Ariol11
Ariol11
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
<b>Postime</b> Postime : 2251
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Lushnje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/10/2012

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Thu 28 Mar 2013 - 10:30
Prralla me mbret...


Edituar për herë të fundit nga Ariol11 në Thu 28 Mar 2013 - 11:06, edituar 1 herë gjithsej


. . Kur nje Dashuri mbaron Nje nga te Dy vuan' , Nqs nuk vuan asnje , Nuk ka filluar kurre , Nese vuajn te dy nuk ka Mbaruar...
Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :) 357poci
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Thu 28 Mar 2013 - 11:03
Ka mbaruar para se te filloje mire kjo histori, me genjeshtra dhe me dhune.. kkk
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Fri 29 Mar 2013 - 2:14
Une sa lexova dy rreshtat e pare e krijova pershtypjen per kte femer; E para qellimi i saj ka qene fatal, ka hapur nje plage pa mbyllur nje tjeter e padyshim qe dhimbja do ishte dyfish me e madhe, s'kishte si te ishte ndryshe, dhe tjera eshte se ka lene veten te jete pre e abuzimit, gje qe tregon qarte karakterin e saj...I uroj cdo te mire dhe te gjej veten e vlerat e saj qe i ka humbur thelle!!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :) Bar_glitter_crown_bar
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

prej Fri 29 Mar 2013 - 21:46
Per derisa e ke njohur ne nje periudh te veshtire te jetes dhe e ke njohur si person qe kishte shume femra, atehere pse mendon se nuk eshte i njejte edhe tani... Nje njeri qe eshte mesuar te veproj ashtu, ashtu do te mebtet pergjithmone...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Sponsored content

default Re: Lexojeni se eshte interesante dhe jepni mendimet tuaja :)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi