Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia?

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:42
Pershendetje. Jam nje vajze 23 vjece. Prej 5 vitesh jetoj ne Tirane me dy shoqet e mia. Deri para pak kohesh kemi bere nje jete mese normale- shkolle, pune dhe ne fundjave dilnim per qejf. Perpara nje viti zbuluam nje dimension te ri te jetes; mbremjet tona nuk i shpenzonim me kafeneve dhe clubeve, por mbylleshim ne shtepine tone dhe tymosnim marijuane (bar) duke shijuar gjendjen e delirit qe te ofron. Kjo gje kishte filluar te perseritej pothuajse cdo nate, biseda te kendshme, embelsira pa fund, cigare dhe shtepia kthehej ne nje bilardo te vertete. Kishte nga ato dite, ku nuk mungonin premtimet qe ky zakon do merrte fund, por kjo gjendje tashme na kishte pushtuar dhe nuk po dinim si te dilnim. Kjo gjendje vazhdon edhe sot, me genjeshtren se ne kete menyre i leme pas hallet dhe problemet tona, nderkohe qe tani nuk jemi ne gjendje as te arsyetojme me. Mora guximin te shkruaj pasi e di qe shume te rinj ndeshen cdo dite me probleme te tilla. Ju lutem me ndihmoni!

SI TJA BEJ QE TE SHPETOJ VETEN DHE SHOQET E MIA?

Fb


Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia?

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:46
gjeni nga nje te dashur dhe thithni te dashurin , jo mariuanen
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia?

prej Wed 27 Mar 2013 - 23:03
shume thjeshte largohuni nga marihuana dhe nga shoqet nese eshte nevoja e mos e shkaterro jeten tende per gjera te kota.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia?

prej Fri 29 Mar 2013 - 2:19
Kerkoni ndihme mjekesore, sepse adiksioni nuk perballet pa ndihme dhe mbeshtetje profesionale!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia? Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Si tia bej qe te shpetoj veten dhe shoqet e mia?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi