Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cfare te bej?!

prej Wed 27 Mar 2013 - 20:56
Pershendetje. Jam nje vajze 16 vjece, femije i vetem. Prinderit e mi jane martuar me shkes. Babai eshte i pa pune dhe ka 10 vite qe nuk ka asnje te aferm, sepse prinderit dhe vellezerit i kane vdekur. Qe prej asaj kohe, ai eshte bere i dhunshem, nuk arsyeton fare. Ushtron dhune sistematike ndaj meje dhe mamit, pa asnje arsye. Me rreh sapo kthehem nga shkolla, sepse jam kthyer ne oren 1:15 dhe jo ne oren 1:10, pra per arsye koti. Mamin e rreh sepse vonohet 2 minuta me teper per ti bere gati dreken. Shtepia me eshte kthyer ne nje ferr, dua te largohem sa me pare sepse nuk mundem me. Me duket sikur nga casti ne cast do kaloj ne depresion. Jam mbyllur ne vetvete, nuk kam me as shoqe sepse nuk dal kurre me to per nje xhiro. Nga ana tjeter, mami qan 24 ore. I besova historine time nje shoqeje te klases dhe me ofroi qe te shkoja te shtepia e saj, por nuk nuk mund te behem barre per prinderit e saj. Tezja na ka ofruar mua dhe mamit qe te shkojme te shtepia e vet, por mami nuk pranon, sepse thote qe tezja ka familjen e saj.
Une prape e dua, sepse ai mbetet babai im, por kjo eshte e teper per mua. Po cmendem. Trupin e kam shenja shenja dhe cdo dite degjoj vetem sharje ne shtepi.
Ju lutem me ndihmoni. CFARE TE BEJ?!

Fb


Cfare te bej?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Cfare te bej?!

prej Wed 27 Mar 2013 - 21:04
e po kjo pike e zeze te duash akoma ate qe te dhunon cdo dite
vec kete kam degjuar Cfare te bej?! 2585209286
meqe e do duro drunin pra eee
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi