Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si t'ja bej qe nga kjo histori te mos dale asnjeri i lenduar dhe une te jem e lumtur?

prej Wed 27 Mar 2013 - 21:02
Pershendetje! Jam 18 vjece. Doja te ndaja historine time sepse kam ngecur ne nje vorbull nga e cila s'po dal dot. Para ca kohesh ne pallatin tim erdhi nje familje e re. Burri i familjes ishte perfekt, rreth te 35-tat, punonte avokat, i gjate, brun me tipare te theksuara e te rregullta. Here pas here me hidhte shikime qe me rrenqethnin.
Gjithcka filloi kur gruaja e tij me kerkoi t'i mbaja vajzen teksa ajo do te shkonte ne nje interviste pune. Vajzen ja mbajta me kenaqesi tek banesa ime. Ajo u mesua kaq shume me mua, dhe kur e ema nisi pune, ajo nuk donte te ikte ne kopesht, por te qendronte me mua. Mu ofrua nje pagese e mire, dhe pranova.
Ate kohe, vellai i gruas se tij u operua ne koke, prandaj ajo me burrin duhej te rrinin ne spital gjate nates. Une duhet te mbaja vajzen. Luajtem derisa erdhi koha e gjumit. Mbaj mend kisha veshur nje pale pantallona te shkurtra dhe kanatiere qe me nxirrte ne pah dekoltene. Ne oren 12:20 ra dera. Ishte ai, kishte ardhur me pretekstin te bente dush. Ai me pa nga kemba tek koka, me terhoqi pas vetes e nisi te me puthte. Ja ktheva ashtu sic do bente cdo femer tjeter ne vendin tim. Beme dashuri dhe ja kaluam per mrekulli se bashku. Qe prej asaj nate, une shkoja me deshire "te mbaja te voglen". Sa largohej gruaja, vinim vajzen ne gjume dhe ia kalonim shume mire. Pa kuptuar, isha bere dashnorja e dikujt. Po behen 7 muaj qe jetoj ne nje perralle. Ai m'i ploteson te gjitha.
Gjithcka ishte perfekte derisa vajza para ca ditesh me tha "Mami dhe babi nuk me duan me." Pse i thashe e habitur. Ajo me zerin e saj te holle dhe lot ne sy tha: "Duan te ndahen, i degjova dje."
Ju lutem me ndihmoni! Si t'ja bej qe nga kjo histori te mos dale asnjeri i lenduar dhe une te jem e lumtur?


Si t'ja bej qe nga kjo histori te mos dale asnjeri i lenduar dhe une te jem e lumtur? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Si t'ja bej qe nga kjo histori te mos dale asnjeri i lenduar dhe une te jem e lumtur?

prej Wed 27 Mar 2013 - 21:07
grrrr grrrr
vazhdo te mbash gocen e vogel pa pagese ???? grrrr grrrr grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi