Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg

prej Thu 28 Mar 2013 - 12:03
Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg  133

Robert Schiavelli me banim në Long Island u gjobit me 500 dollarë gjobë ose 30 ditë burg, pasi fqinjët telefonuan policinë për shkak të të qeshurave të tij të fuqishme.

Denoncimi në polici për të qeshurën e tij, u bë nga fqinji Daniel O’Hanian, dhe një fqinje e Robert, e cila kishte fëmijë me aftësi të kufizuara, pasi ky i fundit trembej sa herë qeshte Schiavelli.

Sipas noa, Gjykata dha vendimin ndaj “gajasjes së fuqishme”, ku si rrjedhojë e tij Robert Schiavelli ose duhet të paguajë gjobën, ose të qëndrojë në burg për 30 ditë.

http://lajmesot.info
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg

prej Thu 28 Mar 2013 - 21:06
Shiko se per cfare denohen njerezit ne vendet e huaja... Paramendo tek neve vriten njerezit, ka dhunime e shume abuzime edhe prap mbeten te lire ....Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg

prej Thu 28 Mar 2013 - 21:08
Ahahahaha po eshte nga ata arinjte ky qe kur qesh tronditet e ter lgja ndaj duket grrrr


Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg

prej Thu 28 Mar 2013 - 22:06
e me cja fusin kot pse 17 dollare qenka dita e burgut ??????
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg

prej Fri 29 Mar 2013 - 1:48
Po ti Ronco c'ja fut kot, sidomos ti qe ke perjetuar mbase momente te tilla, ti e di qe kta s'te japin kredit dollar per dollar, qe kshu mos e ndaj $500 me 30 ditet e burgut, kane komplet vlera te ndryshme Very Happy


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg  Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Qeshje e fuqishme brenda shtëpisë së tij, rrezikon 30 ditë burg

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi