Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cuna o cunaaa shpejt ne shtab :P

prej Fri 29 Mar 2013 - 13:21
Teme : ( do dalim pak nga standard-i i faqes ...per moralistat Very Happy )

Cuna o cunaaa shpejt ne shtab Razz ( Ndersa ju goca ke do zgjidhnit si shoqe ?)

Ne pallatin tuaj jane dy komshie "lerme o Zot te rroj akoma " Cuna o cunaaa shpejt ne shtab :P 721253 dmth :

E para : - E shkathet ( ne kuptimin e mire te fjales ) , e emancipuar , e lezetshme , plot humor , ironi ..me pak fjal " cun haram fare" por me nje feminilitet vrastar edhe pse jo ndonje kinge kopertinash.

E dyta :- Kinge , plot rigon , ben si e quteeee ( i lezeton te bie ne sy cdo vend ) dhe ka qejf ti lutesh ..me pak fjal "goc tradicionale" , per shpi , e cila per ti dhene nje puthje duhet ti marresh leje sojit Razz

Cila do ishte zgjedhja juaj?

p.s shikoni metej se te pasmet ju lutem kkk
Kujdes fjalorin Razz


Cuna o cunaaa shpejt ne shtab :P Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi