Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Macoku anglez qe ecen vetem me dy kembe

prej Fri 29 Mar 2013 - 15:12
Macoku anglez qe ecen vetem me dy kembe Article-2275887-17701953000005DC-746_636x382Ne Britani macoku persian Caffrey, i cili humbi kembet e tij te majta ne nje aksident, ka mesuar te ekuilibroje me gjymtyret e djathta. Kafsha shtepiake me gezof gri te erret ne te zeze u perplas nga nje makine rreth 10 vjet me pare, kur ishte 3 vjec.
Si pasoje e aksidentit Caffrey humbi kemben e tij te prapme te majte. Ne fund te vitit 2012 traumat e marra bene qe macokut t’i amputohej edhe kemba e pare e majte per shkak te nje tumori.
Nderkohe, pacienti leshator arriti te habise pa mase te gjithe specialistet: pak dite pas perfundimit te trajtimit mjekesor macoku mesoi te mbaje ekuilibrin dhe shume shpejt nisi te ece i sigurt dhe madje te vrapoje me dy kembet e djathta.infoalbania.


Macoku anglez qe ecen vetem me dy kembe Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Macoku anglez qe ecen vetem me dy kembe

prej Fri 29 Mar 2013 - 15:14
Very Happy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi