Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A eshte e vertet shprehja ...

prej Sat 30 Mar 2013 - 1:20
Temaaaaaa : Ju lutem mos na gudulisni ( per moralistat e kam Razz )
Cuna , Gocaaaa ..eshte e vertet ajo shprehja " Nusen gjejeni nga qyteti juaj"?
Dmth plakat thone merre nusen/ burrin nga fshati jot...me pak fjale Nien Deutch, No italiano , Non Français..?! ...
Pak sinqeritet Very Happy
Pa ofendime ! Razz


A eshte e vertet shprehja ... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: A eshte e vertet shprehja ...

prej Sat 30 Mar 2013 - 13:13
Eshte natyrale qe personat qe jane lindur e rritur ne te njejten menyre jetese si vetja jone te na terheqin me shume dhe te familiarizohemi me shpejt me to ,,por eshte dhe praktike sepse ti aty jeton dhe aty do njihesh me me shume njerez ku mund te zgjellesh partnerin tend..Por kjo sdo te thoje se qiftet nga qytete apo shtete te ndryshme jane me pak te lumutur..Dashuria nuk ka fe!!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi