Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pse qeveritë e botës nuk i duan Alienët?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 11:52
Pse qeveritë e botës nuk i duan Alienët?! Ufo1-300x142Në fotografinë dhe në videon që vijon, do të shikoni disa pamje nga NASA/SOHO të kësaj jave!
Shkencëtarët kur studiojnë me kujdes këto objekte fluturuese të hapësirë, vënë re një fushë të errtë magnetike rreth tyre, madje në shumë raste madhësia e tyre arrin atë të Tokës! Fushat e tyre magnetike ndryshojnë në formë dhe madhësi, disa kanë formë shumë të çuditshme për madhërsinë e këtyre objekteve (foto). Në vijim do të shikoni shfaqjen e formës U dhe X të ufos. Fotografia tregon tre UFO me formë U dhe X që kurrsesi nuk mund të jenë planetë.
Pse qeveritë e botës nuk i duan Alienët?! Urfo
Lind pyetja, sa i mirë do të jetë një iPhone pas 1 miliardë vjetësh edhe pas shumë përmirësimesh?

Kështu, diferenca e teknologjisë me jashtëtokësorët është e paimagjinueshme. Ata mund të bëjnë gjëra jashtë fantazisë sonë dhe kjo shqetëson qeveritë e botës!/alb-observer.com/


Pse qeveritë e botës nuk i duan Alienët?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi